نشست‌های تخصصی با فدراسیون‌های کاندید اعزام به هانگژو برگزار شد

18:24 - 23 آذر 1401
کد خبر: ۴۵۵۵۴۲۵
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
نخستین دور از نشست های تخصصی فدراسیون های کاندید اعزام به بازی‌های آسیایی هانگژو، با حضور سرپرست کاروان اعزامی، مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان از صبح امروز آغاز شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، با توجه به در پیش بودن بازی‌های آسیایی هانگژو و طبق ادوار گذشته کمیته ملی المپیک با حضور سرپرست کاروان، مدیران و مسئولین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نشست های تخصصی با مسئولین و کادر فنی فدراسیون های کاندید اعزام به بازی‌ها برگزار می کند که در نشست های فوق مسئولین و مربیان در خصوص برنامه های خود در راستای آماده سازی تیم ملی، دغدغه ها، و کمبودهای خود را عنوان و مسئولان وزارت ورزش و کمیته نیز انتظارات و خواسته های خود را از رشته های اعزامی مطرح می نمایند تا در نهایت ضمن برطرف شدن دغدغه های طرفین شاهد اعزام کاروانی کیفی به بازیها باشیم.

به همین منظور نخستین دور از نشست های تخصصی فوق صبح امروز با حضور سید مناف هاشمی سرپرست کاروان اعزامی به هانگژو و دبیرکل کمیته، سید محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش، نصرالله سجادی مشاور رئیس ، مهین فرهادی زاد نائب رئیس کمیته، علیرضا پاکدل سرپرست آکادمی ، علی رغبتی مدیرکل برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش بطور مجزا با مسئولان سه فدراسیون ووشو، کبدی و تکواندوبرگزار شد.

هاشمی در نشست با فدراسیون کبدی گفت: با توجه بر اینکه وزیر ورزش و جوانان و خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک تاکید ویژه ای بر حمایت همه جانبه از فدراسیون های اعزامی به بازیهای آسیایی دارند در فاصله 9 ماه مانده تا آغاز بازی ها این نشست ها را شروع کردیم تا از نزدیک برنامه ها و دغدغه های شما عزیزان را بشنویم و بتوانیم در راستای رفع آنها برای کسب بهترین نتیجه گام برداریم.

وی ادامه داد: امیدوارم مسئولین فدراسیون هم نشست های تخصصی و کارشناسی خود را با کادر فنی تیم های ملی برگزار کرده تا بتوانیم هماهنگ با هم برای کسب بهترین نتیجه پیش برویم چرا که کمیته ملی المپیک، آکادمی و مرکز نظارت بر تیم های ملی در کنار وزارت ورزش بطور همه جانبه در خدمت فدراسیون ها بوده تا بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

سپس عباس اورسجی رئیس فدراسیون کبدی ضمن ارائه برنامه های فدراسیون برای حضور در بازیهای آسیایی و آماده سازی تیم های ملی و حضور در چند تورنمنت بین المللی خواستار حمایت مالی بیشتری از سوی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک شد.

همچنین در نشست با مسئولین و کادر فنی تکواندو ،هادی ساعی رئیس فدراسیون برنامه های آماده سازی تیم های ملی آقایان و بانوان در دو رشته "کیوروگی" و "پومسه" را ارائه و اعلام داشت بودجه فدراسیون برای برنامه های پیش رو کافی نبوده و انتظار داریم وزارت ورزش و کمیته نگاه ویژه ای به افزایش بودجه این فدراسیون داشته باشند.

در آخرین نشست تخصصی نیز امیرصدیقی رئیس فدراسیون ووشو برنامه های خود را برای اعزام قدرتمند تیم ملی ووشو به هانگژو ارائه کرد.

در این نشست ها کادرفنی تیم های ملی هر رشته ،گزارشی در خصوص چگونگی نحوه انتخاب ملی پوشان، برگزاری اردوها،مسابقات انتخابی، مسابقات تدارکاتی و رویدادهایی که تا قبل از بازی های آسیایی هانگژو در پیش داشته و بنوعی ترکیب نهایی تیمشان را برای هانگژومسجل می کند ارائه دادند.

در این نشست محسن بیرانوند سرپرست مرکز نظارت بر تیم های ملی، سید فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل کمیته، امیر حاجی قاسم مدیر مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک ، محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی و ایمان مسعودی کارشناس مرکز نظارت حضور داشتند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *