معاونان و مدیران کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مجلس می‌روند

9:42 - 23 آذر 1401
کد خبر: ۴۵۵۴۴۷۳
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
مدیرکل امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از حضور مستمر معاونان و مدیران کل وزارت فرهنگ در مجلس شورای اسلامی جهت تشریح برنامه‌ها، ارائه گزارش عملکرد و پاسخگویی به پرسش‌ها و دغدغه‌های نمایندگان ملت خبر داد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارشاد استعدادی گفت: معاونان و مدیران کل وزارت فرهنگ در مجلس شورای اسلامی در راستای سیاست تعامل و همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ملت در مجلس حضور می‌یابند.

در همین راستا و با اعلام مدیر کل امور مجلس وزارت فرهنگ، در این هفته معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی در جهت ارائه گزارش عملکرد و تشریح برنامه ها، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در راستای تشریح برنامه‌های حمایت از جامعه هنری و پاسخگویی به پرسش‌ها و دغدغه‌های نمایندگان مردم به مجلس خواهند رفت.

همچنین معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد با همکاری روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، نمایشگاهی در مجلس با عنوان دستاورد‌های فرهنگی حوزه نشر و کتاب برگزار خواهند کرد.

در آبان ماه  نیز معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ به همراه مدیران کل مطبوعات داخلی، خارجی و تبلیغات این معاونت و همچنین رییس سازمان سینمایی به همراه مدیرعامل انجمن سینمای جوان، مدیرعامل موسسه سینما شهر و سایر مدیران آن سازمان در دفتر ویژه دولت، مستقر در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند و پاسخگوی سوالات، درخواست ها و دغدغه های نمایندگان مردم بودند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *