کتاب «راهنمای نگارش فیلمنامه» به چاپ هفتم رسید

۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۰:۵۵
کد خبر: ۴۵۴۹۴۵۴
دسته بندی‌: فرهنگی ، عمومی
چاپ هفتم کتاب «راهنمای نگارش فیلمنامه» تألیف یورگن ولف و کری کاکس با ترجمۀ عباس اکبری از سوی انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.

خبرگزاری میزان - اگر قرار است فیلمنامه‌ای موفق بنویسید و شغلی پردرآمد از راه فیلم‌نامه‌نویسی پیدا کنید، سه کار مهم لازم است: اول، شناخت و یادگیری حرفۀ فیلم‌نامه‌نویسی. دوم، به‌کارگیری حرفه در عرصه‌های مختلف و سوم، شگردهای تبدیل کردن آن حرفه به شغلی پر درآمد. این سه اصل، سه فصل کتاب نگارش فیلمنامه است.

نویسندگان این کتاب در هرسه مرحله، راه‌کارهای عملی و برخاسته از تجربه را ارائه می‌کنند که به کار همه‌کس می‌آید و نیاز به داشتن تخصص و ریزه‌کاری‌های هنر فیلم‌سازی نیست. هرکه طرح و فکر اولیه را دارد و می‌خواهد فیلم‌نامه‌ای بنویسد، «راهنمای نگارش فیلمنامه» او را راهنمایی می‌کند. و نیز مترجم سه نمونه از خلاصۀ سکانس در سینمای ایران و تلویزیون ایران را به کتاب پیوست کرده است که مخاطب ایرانی نکات را ملموس‌تر دریابد.

چاپ هفتم این کتاب در 484 صفحۀ رقعی، شمارگان 500 نسخه و با قیمت 130.000 تومان توسط انتشارات سروش در اختیار علاقمندان به مباحث این حوزه قرار گرفته است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند از طریق فروشگاه با شمارۀ 88310610 و فروشگاه اینترنتی با شمارۀ 66415401 تماس حاصل نمایند. همچنین از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ انتشارات سروش به شماره 09921605119 و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com، برای تهیه کتاب اقدام نمایند.

انتهای پیام /


برچسب ها: کتاب کتاب

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *