مهدی: دربی سر ساعت مقرر برگزار می‌شود/ اواسط خرداد سال آینده لیگ به اتمام می‌رسد

۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰:۳۲
کد خبر: ۴۵۴۸۲۳۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: پس از هفته پانزدهم پنجره نقل‌وانتقالات باز می‌شود و مسابقات را با یک هفته از جام حذفی جلو می‌بریم.

خبرگزاری میزان - سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با برنامه تلویزیونی «ورزش و مردم» درباره احتمال تغییر در در زمان برگزاری دربی پایتخت و احتمال حضور تماشاگران در این بازی صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*با توجه به اینکه جام جهانی روبه اتمام است بلافاصله از فردای فینال جام جهانی ما مسابقات لیگ را برگزار می‌کنیم. به خاطر تعطیلی لیگ به دلیل جام جهانی دوباره بین دو نیم‌فصل تعطیلی نداریم و بلافاصله هفته دوازدهم را برگزار می‌کنیم و بعد از آن هفته‌های سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم را داریم، بعد از این هفته پنجره نقل‌وانتقالات باز می‌شود و برای اینکه تیم‌ها بتوانند از بازیکنان جدید‌شان استفاده کنند مسابقات را با یک هفته از جام حذفی جلو می‌بریم و  بعد از آن بلافاصله  هفته شانزدهم را برگزار می‌کنیم.

*درباره اینکه در روزهای نزدیک به سال نو، پیک ترافیک و هتل و پروازها را داریم، معمولاً مسابقات را تا آن ایام جلو می‌بریم. 10 روز اول فروردین هم ایام فیفا دی را داریم که در آن تاریخ لیگ تعطیل هست و بعد از آن یا قبل از روز طبیعت و یا بعد از روز طبیعت مجدداً مسابقات را ادامه می‌دهیم تا بتوانیم در نیمه خرداد ماه مسابقات را به سرانجام برسانیم. 

*تغییر تاریخ و ساعت برای دربی نداشتیم و همان ساعت انجام می‌شود، مگر اینکه برنامه جدیدی تعیین شود.

*ما هم می‌خواهیم که تماشاگران به ورزشگاه‌ها بیایند، اما تصمیمات براساس خواسته‌های دستگاه‌های ‌نظارتی گرفته می‌شود و استان‌ها بنا به شرایطی که دارند در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کنند. با توجه به تغییراتی که در شورای تأمین استان تهران داشتیم و بخشی از کادر این شورا تغییر کرده، فکر می‌کنم که  روز دوشنبه و یا سه‌شنبه با این عزیزان جلسه برگزار می‌کنیم و برای حضور تماشاگران تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha