دبیر: بالا بردن پرچم ایران لحظه دلچسبی است/ کشتی گرفتن با آمریکایی‌ها ساده است

۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱:۰۰
کد خبر: ۴۵۴۶۴۴۲
جلسه پایانی رئیس فدراسیون کشتی با اعضای تیم ملی کشتی آزاد پیش از اعزام به آمریکا شب گذشته در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی، شب گذشتهدر دیدار با اعضای تیم ملی کشتی آزاد پیش از اعزام به آمریکا اظهار داشت: شما با افتخار نماینده شایسته ۸۵ میلیون ایرانی هستید؛ درست است که شما جوان هستد، اما به شما قول می‌دهم بهترین کشتی‌ها را می‌توانید بگیرید و باید برای مملکت خود بجنگید و از نام ایران دفاع کنید.

وی ادامه داد: بالا بردن پرچم لحظه دلچسبی است و شما خالق آن هستید و می‌توانید به این طریق شادی را به خانه‌های مردم بیاورید‌. در حال پیگیری هستیم که مشکل ویزای علیرضا کریمی، امیر علی آذر پیرا، علی اکبر فضلی، احسان امینی و اباذر اسلامی را حل کنیم تا با پرواز فردا شب راهی آمریکا شوند.

رئیس فدراسیون کشتی به سطح بالای این مسابقات اشاره کرد و افزود: تیم منتخب جهان و ژاپن تیم‌های خوبی هستند، اما شما توان شکست آنها را دارید و باید با تمام وجود روی تشک بجنگید و با برنامه کار کنید تا آنها را شکست دهید. افتخار آفرینی شما در مسابقات باعث افزایش روحیه جامعه می‌شود و باید با قدرت در مسیری که هستید پیش بروید تا پرچم پرافتخار ایران عزیزمان را به اهتزاز درآورید.

رئیس فدراسیون کشتی به رویارویی احتمالی با تیم آمریکا اشاره کرد و گفت: این دیدار سخت است، اما کشتی گرفتن با آنها ساده است و باید خوب ببینید و هر لحظه فرصت شد پای حریف را بگیرید و خاکش کنید و نفس کم نیاورید تا آنها را شکست دهید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: چرخه انتخابی تیم ملی به شما کمک می‌کند تا بهتر کشتی بگیرید. همچنین این رقابت‌ها فرصت خوبی است آینده‌ خودتان را ثابت کنید. برایتان آرزوی موفقیت می‌کنم، به خدا توکل کنید و با تمام وجودتان کشتی بگیرید تا باعث خوشحالی مردم عزیز کشورمان شوید.

تیم ملی کشتی آزاد راهی آمریکا شد

رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد روزهای 19 و 20 آذر ماه در شهر آیووا آمریکا برگزار می‌شود که ترکیب تیم ملی برای حضور در این مسابقات به شرح زیر است:

کیلوگرم: رضا مومنی
۶۱ کیلوگرم: ابراهیم الهی
۶۵ کیلوگرم: رحمان عموزاد - محمدرضا باقری
۷۰ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی - علی اکبر فضلی
٧٤ کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور
٧٩ کیلوگرم: محمد نخودی - علی سوادکوهی
٨٦ کیلوگرم: علیرضا کریمی
۹۲ کیلوگرم: کامران قاسم پور، امیرحسین فیروزپور
٩٧ کیلوگرم: امیرعلی آذرپیرا
۱۲۵ کیلوگرم: امیررضا معصومی

سرمربی: پژمان درستکار

مربیان: احسان امینی ، مصطفی آقاجانی ، اباذر اسلامی

گفتنی است تا ساعت ۱۵ امروز اگر ویزای علی اکبر فضلی، علیرضا کریمی و امیرعلی آذرپیرا بعنوان کشتی گیر، احسان امینی و اباذر اسلامی مربی، ابراهیم مهربان بعنوان سرپرست و محمد مصلایی پور بعنوان داور صادر شود، امشب راهی کشور آمریکا خواهند شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *