۱۶ آذر؛ آخرین مهلت شرکت در مزایده الکترونیک خودروهای خارجی

۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵:۳۲
کد خبر: ۴۵۴۵۴۱۳
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۶ آذر ماه ۱۴۰۱ آخرین مهلت بازدید از خودروهای خارجی عرضه شده در مزایده سراسری الکترونیک شماره ۲۶۳ سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی و ارائه پیشنهاد قیمت برای خرید آنها است.

خبرگزاری میزان- بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، مزایده  الکترونیک سراسری ۲۶۳ سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی به ارزش بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان به صورت الکترونیک و در بستر سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) برگزار می شود.

در این مزایده الکترونیک که هشتمین مزایده الکترونیک این سازمان در سال جاری است، علاوه بر ۳۸ دستگاه خودروی سواری وارداتی باقی مانده از دو مزایده فوق العاده قبلی که در استانهای بوشهر و خوزستان عرضه شده اند؛ کالاهای دیگری چون مواد شیمیایی، لوازم و ابزارآلات صنعتی، ماشین آلات راهسازی، لوازم خانگی و کالاهای دیجیتال نیز در قالب 1400 دسته کالا از 30 استان کشور عرضه شده است.

بیشتر بخوانید:

۳۸ خودروی وارداتی در مزایده الکترونیک اموال تملیکی فروخته می‌شود

مزایده الکترونیک 263 با حضور اعضای شورای فروش سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در روز بیست و یکم آذرماه رمزگشایی می شود و برندگان آن نیز از طریق تارنمای این سازمان به اطلاع مردم می رسد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha