فراخوان فرهنگسرای رسانه برای جذب بهترین ایده‌های فرهنگی و هنری

14:47 - 15 آذر 1401
کد خبر: ۴۵۴۵۳۰۹
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
فرهنگسرای رسانه طرح ایده‌پردازی‌ جدیدی را تدارک دیده است و از عموم علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا ایده‌های خود را در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای، فرهنگی و هنری ارائه کنند.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام خبرگزاری صدا و سیما، از فرهنگسرای رسانه، این فرهنگسرا فراخوان ایده‌پردازی در حوزه‌های مختلف و برنامه‌های رسانه‌ای، فرهنگی و هنری را با عنوان «هر هفته یک ایده» منتشر کرد. در این طرح بهترین ایده‌های مطرح شده در حوزه کودکان و نوجوانان در قالب‌های مختلف مورد حمایت قرار گرفته و توسط شخص و یا ارگان پیشنهاد دهنده ایده اجرا می‌شوند.

این برنامه با هدف حمایت از ایده‌های ناب و مشارکت حداکثری عموم مردم در اجرای برنامه‌های شاخص فرهنگی، هنری و رسانه‌ای برگزار می‌شود. براساس فراخوان اعلام شده از سوی فرهنگسرای رسانه، طرح‌ها باید با محوریت موضوع‌های مختلف فرهنگی، هنری و رسانه‌ای در حوزه‌های متنوع فضای مجازی، سواد رسانه‌ای، رسانه‌های نوین، طرح‌های فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان، برنامه‌های شاد و مفرح هنری، جشنواره‌های هنری و فرهنگی، کارگاه‌های آموزشی برای خانواده‌ها، مدیریت فضای مجازی و ... باشد.

همچنین ارائه‌کنندگان این طرح‌ها باید شیوه‌نامه اجرایی آن را پیشنهاد کرده و با حمایت فرهنگسرای رسانه نسبت به اجرای آن طرح اقدام کنند تا فضای فرهنگی مفرحی برای خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان فراهم شود.

براین اساس، از عموم علاقه‌مندان، پژوهشگران، اهالی رسانه و فعالان مجازی دعوت می‌شود تا ایده‌های خلاقانه خود را با محوریت موضوع‌های ذکر شده به واحد آفرینش و اجرای فرهنگسرای رسانه ارائه و یا به پست الکترونیک این فرهنگسرا به نشانی resanehfarhangsara@gmail.com ارسال کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۲۶۷۰۱۴۷۹ تماس بگیرند. به بهترین ایده‌ها ضمن حمایت برای اجرای توسط ایده‌پرداز، هدیه‌های نفیسی نیز اهدا می‌شود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *