روئینگ قهرمانی آسیا| ملایی بازهم طلایی شد/ دومین برنز محمودپور در تایلند

9:21 - 13 آذر 1401
کد خبر: ۴۵۴۱۵۶۹
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
نازنین ملایی سومین مدال طلای خود در مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا را در ماده تکنفره سبک‌وزن بانوان کسب کرد.

خبرگزاری میزان - به نقل از روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا از روز چهارشنبه با شرکت 169 ورزشکار در رده سنی بزرگسالان و 90 ورزشکار در رده سنی جوانان از 18 کشور در پاتایا تایلند آغاز شد. تیم ایران نیز که در بخش بانوان و آقایان در این رقابت حضور دارد.

در ادامه مسابقات نمایندگان کشورمان امروز در فینال 4 ماده رقابت کردند.

نازنین ملایی در روئینگ تکنفره سبک‌وزن بانوان در رقابت با حریفانی از ازبکستان، هنگ‌کنگ، تایلند، قزاقستان و سریلانکا با زمان 8:45.262 دقیقه در رده نخست قرار گرفت و برای چهارمین دوره متوالی صاحب مدال طلای این ماده در مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا شد.

در این رقابت نمایندگان هنگ‌کنگ و کشور میزبان دوم و سوم شدند.

امیرحسین محمودپور در روئینگ تکنفره سبک‌وزن مردان با حریفانی از ازبکستان، هنگ‌کنگ، چین، عراق و تایلند رو به رو شد و در پایان با زمان 7:51.173 دقیقه در جایگاه سوم قرار گرفت و صاحب مدال برنز شد. در این رقابت نماینده هنگ‌کنگ مدال طلا و نماینده عراق صاحب مدال نقره شدند.

تیم رویینگ چهارنفره سنگین‌وزن زنان ایران با ترکیب شکیبا وقوفی، فاطمه مجلل، مریم کرمی و مریم امیدی ‌پارسا در مصاف با تیم‌های اندونزی، ویتنام، چین و کره با زمان ٧:٢٧.٨۵۵ دقیقه پس از نمایندگان ویتنام، چین و اندونزی در رده چهارم قرار گرفتند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *