نیمه تمام ماندن دیدار دوستانه هوادار و مس کرمان در اعتراض به داوری

۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۳:۰۵
کد خبر: ۴۵۴۰۹۱۷
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
مصاف تدارکاتی مس و هوادار که روز شنبه به میزبانی رفسنجانی‌ها در تهران برگزار شد، در دقیقه هشتاد و پنج نیمه تمام به پایان رسید.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام رسانه رسمی باشگاه هوادار، مس و هوادار روز شنبه از ساعت ۱۳:۰۰ در مجموعه ورزشی دانشگاه تهران برابر یک دیگر به میدان رفتند که بنا به توافق مقرر گردید بازی در چهار نیمه سی دقیقه ای برگزار گردد.

در دقیقه پانزده سومین نیمه اما وحید زمانی داور لیگ برتری که قضاوت دیدار دوستانه مذکور را عهده دار بود،در اقدامی که اعتراض بازیکنان و کادر فنی هواداری ها را در پی داشت ابتدا به سود آبی بنفش ها اعلام پنالتی می کند که پس از اعتراض نارنجی پوشان از آن صرف نظر کرده و تصمیم خود را بر می‌گرداند و اعتراض‌ها جدی‌تر می‌شود.

اما این پایان عملکرد جنجال برانگیز داور دیدار نبود و در پنج دقیقه پایانی سومین نیمه نیز به طرز عجیبی به سود باشگاه میزبان پنالتی جالبی اعلام شد که پس از آن سرمربی هوادار به شاگردان خود که به شدت به عملکرد داوری معترض بودند اجازه داد که در میدان بمانند تا پنالتی زده شود و پس از آن دستور داد که زمین بازی را ترک نمایند و بدین ترتیب و پس از گذشت هشتاد و پنج دقیقه از زمان بازی، دیدار مذکور نیمه تمام ماند.

سید محمد میری و محمدجواد محمدی برای هوادار و لوسیانو پریرا و محمدحسین کریم زاده برای مس گلزنی کردند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *