تشکیل کمیته حل اختلاف صنعت برای حل و فصل مشکلات واحد‌های صنعتی/ حضور میدانی مسئولان قضایی در شهرک‌های صنعتی و واحد‌های تولیدی

۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶:۰۰
کد خبر: ۴۵۳۹۱۸
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
حجت‎الاسلام و المسلمین مظفری با اشاره به حضور میدانی مسئولان قضایی در شهرک‌های صنعتی و واحد‌های تولیدی از تشکیل کمیته حل اختلاف صنعت، در کنار چند کمیته تخصصی دیگر برای حل و فصل مشکلات واحد‌های صنعتی خبر داد.

تشکیل کمیته حل اختلاف صنعت برای حل و فصل مشکلات واحد‌های صنعتی/ حضور میدانی مسئولان قضایی در شهرک‌های صنعتی و واحد‌های تولیدیحجت‌الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، با اشاره به حمایت قضایی از صنعت و  نیروی کار اظهار کرد: مدیریت مجموعه قضایی استان خراسان رضوی به عنوان حامی فعالیت‌های قانونمند و مولد اقتصادی، همواره تلاش‌های مجدانه‌ای در زمینه ارائه مشاوره حقوقی و حل و فصل مشکلات واحد‌های صنعتی داشته است.


وی با اشاره به حضور میدانی مسئولان قضایی در شهرک‌های صنعتی و واحد‌های تولیدی، تصریح کرد: این اقدام  علاوه بر حل مشکلات موجود، موجب پیشگیری از تعطیلی بسیاری از کارخانه‌ها، کارگاه‌های تولیدی و جلوگیری از بیکاری تعدادی زیادی از نیرو‌های کار در سطح استان شده است.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی از تشکیل کمیته حل اختلاف صنعت، در کنار چند کمیته تخصصی دیگر خبر داد  و گفت: این کمیته‎ها که با حضور جمعی از مسئولان قضایی و دست اندر کاران اقتصادی و فعالان عرصه تولید و صنعت تشکیل می‌شود، توانسته‌اند نقش مؤثری در این زمینه ایفا کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با مفاسد اقتصادی، ویژه خواری و مقابله با قاچاق کالا و ارز در کانون توجه ستاد مدیریت استان به مثابه مکمل مؤثر در زمینه حمایت قضایی از صنعت، نیروی کار و کالای ایرانی قرار دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *