کشف بیش از ۴ تن انواع موادمخدر در تهران/ سردار رحیمی: ۲۷۲ کیلوگرم انواع روانگردان از قاچاقچیان کشف شد

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۵:۱۳
کد خبر: ۴۵۳۲۲۴۱
رئیس پلیس تهران گفت: ده‌ها کیلوگرم انواع مواد مخدر به ویژه شیشه که در قالب‌های مختلف به اروپا صادر می‌شد در پوشش لباس، پرده، ظروف سفالی و … قبل از اقدام قاچاقچیان در قالب طرح‌های ویژه و با تسلط اطلاعاتی پلیس کشف شد.

خبرگزاری میزان _ سردار حسین رحیمی در حاشیه نوزدهمین مرحله از طرح ظفر پلیس مبارزه با موادمخدر، در جمع خبرنگاران بیان کرد: در این مرحله از طرح ظفر ۴ تن و ۲۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر از قبیل تریاک، شیشه، گل و … کشف شد.

وی با بیان اینکه در این طرح ۱۷۷ قاچاقچی عمده موادمخدر دستگیر شدند، گفت: ۱۹ دستگاه خودرو قاچاقچیان که قالبا حامل موادمخدر بودند، توقیف شدند.

فرمانده انتظامی تهران با اشاره به انهدام ۱۶ باند موادمخدر، تصریح کرد: ۴ لاوراتوار که قاچاقچیان توسط آن اقدام به تولید موادمخدر مصنوعی می‌کردند منهدم و عوامل و عناصر آن دستگیر شدند.

وی با اشاره به کنترل محورهای مواصلاتی به پایتخت که قاچاقچیان از آن محورها اقدام به انتقال موادمخدر به تهران می‌کردند، گفت: این‌محورها در ۱۷ عملیات کنترل و یک تن ۶۵۸ کیلوگرم انواع موادمخدر صرفا از این مبادی کشف و تعدادی از قاچاقچیان آن نیز دستگیر شدند.

سردار رحیمی با بیان اینکه در این طرح ۲۷۲ کیلوگرم انواع روانگردان کشف شد، اظهار کرد: این روانگردان‌ها عمدتا قرص‌های لاغر کننده، سیگارهای روغنی حاوی موادمخدر به ویژه شیشه و سایر مخدرها بودند که تحت عنوان لاغری، بیدار نگهدارنده افراد و ایجاد نشاط بین جوانان توزیع می‌شد.

وی افزود: ده‌ها کیلوگرم انواع مواد مخدر به ویژه شیشه که در قالب‌های مختلف به اروپا صادر می‌شد در پوشش لباس، پرده، ظروف سفالی و … قبل از اقدام قاچاقچیان در قالب طرح‌های ویژه و با تسلط اطلاعاتی پلیس کشف شد.

رئیس پلیس تهران با بیان اینکه ۷ منزل در مناطق شوش، هرندی و مولوی که مرکز توزیع موادمخدر بودند پلمب شد، اظهار کرد: ۱۹ قبضه سلاح سرد و گرم نیز در این مرحله از طرح ظفر از قاچاقچیان موادمخدر کشف شد.

انتهای پیام/


برچسب ها: موادمخدر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *