رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: دشمن با شبیخون و ناتوی فرهنگی به دنبال ایجاد گسست بین نسل‌هاست

۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸:۴۵
کد خبر: ۴۵۲۹۷۵۷
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئيس سازمان قضایی نيروهای مسلح گفت: دشمن با شبیخون و ناتوی فرهنگی به دنبال ایجاد گسست بین نسل‌هاست.

خبرگزاری میزان - حجت الاسلام و المسلمین احمدرضا پورخاقان در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان البرز که در ستاد فرماندهی انتظامی البرز برگزار شد، با اشاره به هفته بسیج گفت: تا زمانی که بسیج هست به این نظام آسیبی وارد نمی‌شود. بسیجی یعنی کسی که در هر جایی که کار می‌کند، کار خود را به نحو احسن انجام می‌دهد؛ با فساد مبارزه می‌کند، دست رانتخواران را قطع می‌کند و در اداره و سازمان و هر کجا که هست برای جوانان ایجاد امید می‌کند.

وی افزود: امروز اگر تاریکی و سیاهی وجود دارد نشأت گرفته از هجمه‌های دشمن است که نیروهای نفوذی آن متأسفانه در نظام نفوذ کرده‌اند و در عرصه‌های مختلف افرادی مسئولیت گرفتند که نصیحت‌های پیر خردمند نظام را نشنیدند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمن با شبیخون و ناتوی فرهنگی به دنبال ایجاد گسست بین نسل‌هاست، تصریح کرد: در گذشته زمانی که شکافی بین نسل دوم و سوم با نسل اول انقلاب احساس می‌شد این نیروهای بسیج بودند که با تشییع پیکر شهدای مفقودالاثر در شهرهای کشور بین جوانان امروز و جوانان دوران جنگ ارتباط برقرار می‌کردند و جوانانی که انقلاب و جنگ را ندیده بودند همین تكه استخوان و پلاك بازگشته از سفر با او صحبت می‌کرد و نتیجه عملی آن حضور مدافعان حرم در سوریه و عراق بود و جوانانی که دو هزار کیلومتر آن طرف تر به استقبال دشمن می رفتند.

بیشتربخوانید

دادستان جدید مراغه معرفی شد

وی افزود: امروز در یک جنگ ترکیبی به سر می بریم دشمنی که نتوانست در جنگ تحمیلی پیروز شود از خلاء دوران کرونا توانست استفاده کند و به خیال باطل خود خواست ضربه آخر را بزند اما مردم با او همراهی نکردند.

حجت الاسلام و المسلمین پورخاقان اظهار کرد: در این جنگ ترکیبی از سلبریتی‌ها و عناصر فرهنگی خود فروخته و عناصر فراری و خلاهای ایجاد شده در داخل کشور و مشکلات اقتصادی همه چیز را پای کار آوردند.

وی افزود: لودگی‌ها و اجتماع برلین و پرچم‌های مختلفی که برای تجزیه ایران بلند کردند نشان داد که اینها دل در گرو ایران ندارند. آنجایی که اغتشاشگران و مزدوران خارجی ورود کردند و به دنبال کشته سازی بودند مردم در برابر آنان مقاومت کردند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح ضمن تبریک پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان، تاکید کرد: پیروزی تیم ملی فوتبال کشور اتفاق مبارک و میمونی بود. دشمن خیلی کار کرده بود؛ همین که رئیس جمهور با آن‌ها صحبت کرد خار چشم شبکه‌های خارج نشین شد و از آن روز چقدر علیه این تیم رجزخوانی کردند. این ها هم بسیجی‌های انقلاب در آنجا شدند و ماندند در میدان و مردم هم خوب حمایت کردند و امیداورم در بازی آتی با آمریکا دل ملت ایران را شاد کنند.

شایان ذکر است در اين مراسم ایرج عباسی به عنوان رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح البرز معرفی و از فرج‌الله افشار به عنوان رئیس پیشین این سازمان قدردانی شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *