۹۹ درصد پرونده‌های شوراهای حل اختلاف شهرستان راور به صورت الکترونیکی رسیدگی می‌شود

۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۸:۲۴
کد خبر: ۴۵۲۳۸۱۲
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس دادگستری‌ شهرستان راور استان کرمان گفت: هم اکنون با تلاش و کوشش قضات، اعضاء و دبیران شورا‌های حل اختلاف راور ۹۹ درصد پرونده‌ها به صورت الکترونیکی رسیدگی می‌شوند.

خبرگزاری میزان - مسلم کاربخش با اشاره به افزایش مصالحه ۴۹ درصدی پرونده‌ها در ۷ ماه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه پارسال در شعب شورا‌های حل اختلاف این شهرستان گفت: با پادرمیانی اعضاء و کارکنان شوراهای حل اختلاف و کمک بزرگان و متنفذین محلی تعداد هزار و ۲۱ فقره پرونده به صلح و سازش یا با موضوع گزارش اصلاحی خاتمه یافته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل، شاهد رشد ۸۳ درصدی می باشیم.

وی افزود: از کل پرونده‌های مختومه شوراهای حل اختلاف این شهرستان اعم از پرونده‌های قابل سازش و غیر قابل سازش تا پایان مهرماه تعداد ۲ هزار ۱۵۶ فقره پرونده رسیدگی شده که رشد 20 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

رئیس دادگستری‌ شهرستان راور گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا کنون تعداد ۲ هزار ۱۵۶ پرونده در شعب شوراهای حل اختلاف این شهرستان رسیدگی شده است.

کاربخش گفت: هم اکنون با تلاش و کوشش قضات، اعضاء و دبیران شورا‌های حل اختلاف راور ۹۹ درصد پرونده‌ها به صورت الکترونیکی رسیدگی می‌شوند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *