مشمعچیان: داوری لیگ کشتی فرنگی در حد مسابقات نبود

14:58 - 30 آبان 1401
کد خبر: ۴۵۲۲۸۶۰
سرمربی تیم رعد پدافند گفت: داوری لیگ فرنگی در حد مسابقات نبود و به نفع تیم حریف بود.

خبرگزاری میزان - هفته اول بیست و دومین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره) روز شنبه در حالی در سالن تختی شهر اهواز برگزار شد که تیم رعد پدافند در گروه دوم با نتایج ۹ بر ۱ و ۶ بر ۴ برابر تیم‌های مقاومت البرز مبارزات خود را واگذار کرد.

یکی از اتفاقات جالب این دیدار ۲ کارته شدن سرمربی تیم رعد پدافند یعنی محمدرضا مشمعچیان بود که داوری با کارت قرمز او را از همراهی تیمش در این بازی دور کرد تا وی از سکوها شاهد نظارت کشتی‌گیرانش در رقابت با تیم البرزی باشد.

در گروه (الف) لیگ کشتی فرنگی تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، سازین سعید اندیمشک، شهرداری مسجدسلیمان و فولادمبارکه سپاهان و در گروه (ب) تیم‌های رعد پدافند ارتش، فولاد خوزستان و مقاومت البرز هم‌گروه هستند.

محمدرضا مشمعچیان در گفت‌وگویی اظهار کرد: داوری لیگ فرنگی در حد مسابقات نبود و به نفع تیم حریف بود. بدون هیچ دلیلی نه بیاحترامی، نه اعتراض و بی‌ادبی مرا از ادامه بازی اخراج کردند که این عمل به ناحقی صورت گرفت.

وی بیان کرد: این اخراجی در حالی رخ داد که در بازی دوم رعد پدافند با نتیجه ۶ بر ۴ در دیداری یک طرفه نتیجه را واگذار کرد که این موضوع تنها به ضرر تیم ما به اتمام رسید. در این باره نیز چند مصاحبه داشتم و نسبت به این اخراج نیز درخواست بازبینی فیلم را داشتم. امیدوارم در دور برگشت سازمان لیگ کشتی به این موضوع ورود کند و داوران خوبی را انتخاب کنند تا در نتیجه بازی هیچ ضرر و زیانی صورت نگیرد.

سرمربی تیم رعد پدافند تصریح کرد: امیدوارم رییس سازمان لیگ به این ناداوری ورود کند و تجدید نظر در خصوص این اخراج را لحاظ کنند. با توجه به اینکه در دیدار برگشت ۲ تیم به مرحله نهایی صعود خواهند کرد، این دیدار برای ما حیاتی خواهد بود. باید در نحوه و چیدمان داوری بهتر اندیشیده شود تا مشکل احتمالی به وجود نیاید.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *