«ایران پیروز»؛ جشنواره خانوادگی ویژه ایام جام جهانی

12:42 - 30 آبان 1401
کد خبر: ۴۵۲۲۵۵۷
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران جشنواره «ایران پیروز» را همزمان با ایام جام جهانی برگزار می‌کند.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همزمان با فرا رسیدن ایام جام جهانی، جشنواره «ایران پیروز» را از 30 آبان تا 27 آذر هر روز از ساعت 13 تا 22 در فرهنگسراها و خانه های فرهنگ شهر تهران برگزار می‌کند.

در این جشنواره برنامه‌های متنوعی متناسب با ایام جام جهانی اجرا می‌شود و خانواده ها بویژه نوجوانان مخاطبان اصلی جشنواره هستند.

جشنواره «ایران پیروز» از 6 بخش اصلی بازی‌های گروهی، پویش های فوتبالی، غرفه های محصولات، فضاسازی هویت ایرانی، اکران و نمایش بازی های جام جهانی و اردوی دانش آموزی تشکیل شده است. بخش بازی‌ها شامل پنج قسمت لیگ فیفا، بازی های رومیزی فوتبالی، فوتبال دستی، چالش های فوتبالی و فوتبال آدمکی خواهد بود. همه بازی‌ها به صورت مسابقه برگزار می‌شود و برندگان در هر روز جوایزی دریافت می‌کنند.

در بخش دیگری از جشنواره «ایران پیروز»، طراحی پویش های فوتبالی در دو بخش پویش «#میمیرم_برات» و پویش «جام همدلی» برای فوتبال دوستان صورت گرفته شده است. این پویش ها با رویکرد ایجاد شور و نشاط اجتماعی برای هواداری تیم ملی فوتبال در قشرهای مختلف جامعه بصورت مجازی برگزار می شود.

سومین بخش جشنواره ایران پیروز، غرفه های متنوعی است که در سه بخش طراحی شده است. غرفه های محصولات هواداری که محلی برای عرضه محصولات فوتبالی چون کلاه، پرچم، تی شرت و… است، غرفه فرهنگی با هویت ایرانی که به اسباب بازی و نوشت افزارهای فوتبالی اختصاص دارد و غرفه خوراکی که هواداران می‌توانند از این غرفه خوردنی و نوشیدنی های مناسب حین تماشای فوتبال را تهیه کنند.

در بخش دیگری از جشنواره، فضاسازی هویت ایرانی در بخش‌های مختلف جشنواره با محوریت نوجوانان انجام شده است.

نمایش بازی‌های جام جهانی در مراکز فرهنگی سازمان نیز برنامه دیگری است که برای مخاطبان فوتبال دوست تهرانی تدارک دیده شده است و مخاطبان می توانند با مراجعه به فرهنگسراهای شهر تهران بصورت رایگان از تماشای بازی های جام جهانی بهره مند شوند.

آخرین بخش اصلی جشنواره، «اردوهای دانش آموزی» است که در این بخش از ساعت 9 تا 12 امکان بازدید گروهی در نظر گرفته شده و مدارس با هماهنگی با فرهنگسراها می‌توانند به صورت گروهی در جشنواره «ایران پیروز» حاضر شوند.

جشنواره «ایران پیروز» از 30 آبان تا 27 آذر هر روز از ساعت 13 تا 22 در فرهنگسراها و خانه های فرهنگ مناطق 22 گانه شهر تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 1837 تماس بگیرند و یا به نشانی اینترنتی event.farhangsara.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *