رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

دادگاه ویژه برای رسیدگی به پرونده موج‌های آبی گنبد کاووس استان گلستان تعیین شد

10:29 - 30 آبان 1401
کد خبر: ۴۵۲۲۳۰۰
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با اعلام موافقت رئیس قوه قضاییه، شعبه ۱۰۳ دادگاه کیفری 2 گنبدکاووس به عنوان شعبه ویژه رسیدگی به پرونده کثیرالشاکی موج‌های آبی گنبدکاووس تعیین شد.

خبرگزاری میزان- حیدر آسیابی گفت: با اعلام موافقت رئیس قوه قضاییه، شعبه ۱۰۳ دادگاه کیفری 2 گنبدکاووس به عنوان شعبه ویژه رسیدگی به پرونده کثیرالشاکی موج های آبی گنبد کاووس تعیین شد.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: طبق ابلاغ صادره، کلیه پرونده های مربوط به موج های آبی گنبدکاووس به این شعبه ارجاع و علاوه بر جنبه کیفری نسبت به جنبه حقوقی نیز به صورت همزمان در شعبه تعیین شده، مورد رسیدگی قرار خواهدگرفت.

وی بیان کرد: با اختیارات ویژه ای که رئیس قوه قضاییه در سفر آذرماه خود به استان داده بود، پس از بررسی پرونده و با درخواست شاکیان به متهم پرونده موج های آبی، یکسال برای تکمیل پروژه و تحویل آن به شاکیان فرصت داده شد اما با گذشت چند ماه، هیچ پیشرفتی در اجرای پروژه، مشاهده نشد.

آسیابی ادامه داد: با تعلل مجری پروژه برای تکمیل این طرح، در نامه ای از رئیس قوه قضاییه درخواست تشکیل دادگاه ویژه برای رسیدگی زودتر به این پرونده را خواستار شدیم که خوشبختانه موافقت شد.

پرونده موج های آبی گنبدکاووس با نزدیک به 300 شاکی یکی از پرونده های کثیرالشاکی استان است که رئیس قوه قضاییه در سفر آذر ماه پارسال خود به استان، اختیارات ویژه به رئیس کل دادگستری گلستان برای تعیین تکلیف این پرونده اعطا کرد.

شاکیان در این پرونده، به امید تحویل مغازه در این طرح تفریحی ، گردشگری سهام خریدند اما پس از گذشت نزدیک به 9 سال این طرح همچنان نیمه کاره مانده است.دی ماه پارسال با توافق مالباختگان به سرمایه گذار یکسال برای تکمیل این طرح فرصت داده شده بود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *