تایید محرومیت یک جلسه‌ای سرمربی هورسان رامسر در کمیته استیناف فدراسیون والیبال

14:40 - 29 آبان 1401
کد خبر: ۴۵۲۱۴۰۱
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
کمیته استیناف فدراسیون والیبال درخواست باشگاه هورسان رامسر درباره رای صادره از سوی کمیته انضباطی برای سرمربی این تیم را بررسی و مفاد آن را تایید کرد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته ششم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز چهارشنبه 4 آبان در شهرهای تهران، گنبد، ارومیه، اصفهان، آمل، رفسنجان و یزد پیگیری ‌شد که دیدار گیتی پسند اصفهان و هورسان رامسر در اصفهان با حاشیه‌هایی همراه بود.

نشست کمیته انضباطی فدراسیون والیبال روز دوشنبه نهم آبان برای بررسی حاشیه این دیدار برگزار شد و رحمان محمدی‌راد سرمربی هورسان رامسر به یک جلسه محرومیت قطعی و 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جلسه کمیته استیناف به درخواست باشگاه هورسان رامسر در 18 آبان تشکیل و با توجه به محتویات پرونده و چگونگی مفاد لایحه اعتراضیه و نیز با لحاظ وقایع تخلفاتی پیش آمده، کمیته استیناف، فسخ رسیدگی را پس از شور اعلام و به شرح ذیل مبادرت به انشاء رأی کرد.

در خصوص تجدید نظرخواهی باشگاه فرهنگی ورزشی هورسان رامسر، با توجه به محتویات پرونده انضباطی و مستندات و مدارک و گزارش اعلام شده و مبانی و استدلال حاکم بر رأی صادره و اینکه از یک سوء، تجدید نظرخواهی از رأی می‌بایست از ناحیه محکوم علیه (محکوم پرونده) صورت پذیرد که در مانحن فیه باشگاه اقدام به اعتراض و تجدید نظرخواهی کرده است، و از جهت دیگر دلیلی که مبین نقض و بی اعتباری رأی صادره گردد، ارائه نشده است، خللی به رأی صادره وارد نیست.

گفتنی است نخستین بخش رأی صادره مبنی بر محرومیت اجراء شده و واجد اجرای مجددّ نیست.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *