دادستان تفت: پایش تصویری موجب کاهش آمار سرقت می‌شود

12:59 - 29 آبان 1401
کد خبر: ۴۵۲۱۰۹۱
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تفت، ابراز گفت: با پایش تصویری در حوزه سرقت می توانیم شاهد کاهش آمار سرقت‌ و پرونده‌های سرقت در سطح شهرستان تفت استان یزد باشیم.

خبرگزاری میزان - سید محمد ابراهیم اقبالی با اشاره به نقش مالیات در عمران و آبادانی گفت: آگاه سازی عمومی در خصوص پروژه هایی که از محل اخذ مالیات به بهره برداری می رسد قطعا می تواند در همراه کردن جامعه در پرداخت مالیات موثر باشد.

وی با اشاره به چشمگیر بودن فرار مالیاتی برخی از معادن شهرستان تفت، افزود: دستگاه های مسئول باید در خصوص میزان برداشت معادن، نظارت جدی تری داشته باشند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تفت بر لزوم فرهنگسازی در حوزه پرداخت مالیات تاکید کرد و گفت: باید محل هزینه کرد مالیات های اخذ شده برای مردم تبیین شود.

اقبالی با اشاره به دستورالعمل شورای امنیت کشور در خصوص پایش تصویری در حوزه سرقت تصریح کرد: طبق دستورالعمل ابلاغی شهرداری ها ملزم به نصب تجهیزات لازم شده اند اما متاسفانه به دلایل متعدد اقدامات لازم صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه اخیرا مصوبات خوبی با توجه به وسعت این شهرستان در خصوص نصب دوربین توسط شهرداری صورت گرفته است، گفت: با راه اندازی کامل این دوربین ها و پایش تصویری در حوزه سرقت می توانیم شاهد کاهش آمار و پرونده‌های سرقت در سطح شهرستان تفت باشیم.

بیشتر بخوانید:

بیش از یک هزار زندانی در یزد با استفاده از ارفاقات قانونی آزاد شدند

انتهای پیام/


برچسب ها: سرقت دادستانی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *