تاج: مطمئنم در بازی با انگلیس اتفاق خوبی می‌افتد/ هیچ وقت تیم ملی اینقدر سرحال نبوده

22:57 - 28 آبان 1401
کد خبر: ۴۵۲۰۶۱۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: شما جز بهترین‌ها هستید و من مطمئنم که در بازی مقابل انگلیس اتفاق خوبی رخ خواهد داد.

خبرگزاری میزان - مهدی تاج با حضور در جمع بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در قطر اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*اتفاقی که برای امید ابراهیمی افتاد، می‌تواند برای هر کسی رخ بدهد. از شما می‌خواهم که هم قدر امید و هم قدر همدیگر را بدانید. امیدوارم ابراهیمی نیز هر چه زودتر به آمادگی کامل برسد. آن چیزی که از دست ما برمی‌آید به عنوان فدراسیون این است که تا آخر با وی باشیم. بیشتر از هر کسی کی‌روش از مصدومیت او ناراحت است که این اتفاق رخ داد. امیدواریم هر چه زودتر بهبود پیدا کند و در مجموعه تیم ملی باشد.

*از همه شما ممنونم که برای کشور تلاش می‌کنید. خیلی امیدواریم که نتایج خیلی خوبی بگیریم. شما جز بهترین‌ها هستید. اعتقادم این است که با تلاش شما اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد. من حداقل 3 دوره جام جهانی را دیدم و هیچ زمانی تیم ملی را به این شکل سرحال ندیده‌ام.

*مطمئن هستم که نتایج خوبی رقم خواهد خورد و از تک تک شما عزیزان تشکر می‌کنم. واقعیت این است شما عین بچه‌های من هستید و امیدوارم برای خودتان، پدر و مادر و کشورتان افتخارآفرینی کنید و مایه سربلندی شوید. مطمئنم که این اتفاق هم رخ خواهد افتاد.

*من مطمئنم که در بازی مقابل انگلیس اتفاق خوبی رخ خواهد داد. می‌دانم که شما بهترین تلاشتان را به نمایش و آنچه در اخلاص دارید، خواهید گذاشت.

*ما انرژی خوبی در تیم داریم. یک مثال است که می‌گویند که یک نفر از یک سگ در تاریکی می‌ترسد ولی 2 نفر از 2 یا 3 سگ در تاریکی نخواهند ترسید. وقتی ما 11 نفره به زمین می‌رویم، بدانید که 11 نفر نیستیم و یک کشور پشت شما است. هر کسی که به زمین می‌رود مطمئنم که جز بهترین‌ها است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *