امیری: مردم ایران با فوتبال زندگی می‌کنند/ ذهنیت پیروزی به تمام بازیکنان القا شده

۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸:۳۸
کد خبر: ۴۵۲۰۳۶۰
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: بهترین بازیکنان دنیا در لیگ انگلیس بازی می‌کنند و همین هم باعث پیشرفت فوتبالشان می‌شود.

خبرگزاری میزان - وحید امیری، وینگر تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری امروز(شنبه) بازیکنان تیم ملی صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

*افتخار می کنم برای دومین بار همراه با تیم ملی ایران در جام جهانی شرکت می کنم. تمام هدف ما این است این جام جهانی برای ایران در تاریخ ثبت شود و بهترین نتایج رقم بخورد. جام جهانی با توجه به شرایط خاصی که در برگزاری آن مسابقات وجود دارد، خیلی سخت است. جام جهانی قبلی فرصت زیادی داشتیم که به مرحله بعد صعود کنیم.

*در روند آماده سازی زمان خیلی کوتاهی کنار هم بودیم؛ البته انسجام و همبستگی داریم و به این مساله اتکا می‌کنیم. هماهنگ هستیم و با تلاش شبانه‌روزی پیش می‌رویم. ذهنیت پیروزی به تمام بازیکنان القا شده است.

*درباره صحبت‌های رییس فیفا درباره اینکه شاید روزی ایران میزبان یک تورنمنت بزرگ جهانی باشد باید بگویم که خیلی خوشحالم که رییس فیفا این حس را به کشور ما دارد و میزبانی به این بزرگی را برای ما می‌خواهد. به عنوان یک ایرانی که عاشق فوتبال هستم و برای شروع مسابقات لحظه شماری می‌کنم، از این نظر و حمایت استقبال می‌کنم. خوشحالم که اینفانتینیو این نظر را دارد. مردم ایران با فوتبال زندگی می‌کنند.

*خوشحالم که یک بار دیگر پیراهن تیم ملی را می‌پوشم و امروز هم خوشحالم که به عنوان یک سرباز می‌توانم تلاش کنم. شک ندارم که با کمک هم‌تیمی‌هایم موفق می‌شویم و یک جام جهانی خاص برای ایران خواهیم داشت.

*بهترین بازیکنان دنیا در لیگ انگلیس بازی می‌کنند و همین هم باعث پیشرفت فوتبالشان می‌شود، اما ایرانی‌ها تا لحظه‌ای که توان داشته باشند، می‌جنگند. تمام حرفمان را روز بازی انجام می‌دهیم و عملکرد خودمان را مقابل انگلیس نشان می‌دهیم.

*در پاسخ به این سوال که امسال به کدام بازیکن لایی خواهم زد؟ باید بگویم هر کاری می‌کنیم در جهت موفقیت تیم ملی است.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha