فتح‌ الله‌زاده: الان هیچ پولی در باشگاه استقلال نیست/ قول بدهم، عملی می‌کنم

15:09 - 28 آبان 1401
کد خبر: ۴۵۲۰۱۰۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: تا ۱۰ روز مانده به دربی، پرداختی همه را به چهل درصد می‌رسانم.

خبرگزاری میزان - علی فتح الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال ظهر امروز(شنبه) در محل تمرین این تیم حضور یافت و دقایقی برای بازیکنان و اعضای کادر فنی صحبت کرد.

وی در ابتدای صحبت‌های خود، اظهار کرد: دیروز دوستان گفتند مطالباتی دارید که پرداخت نشده است. من برای همین امروز پیش شما آمده‌ام تا در خصوص شرایط باشگاه، مسایل مالی و دغدغه‌هایی که دارید، صادقانه و برادرانه با هم صحبت کنیم.

فتح الله‌زادهافزود: از سایر باشگاه‌های مطرح که شرایط مالی بهتری هم از ما دارند، سوال کردم و پرداختی آن‌ها نیز بیشتر از ۳۰ درصد نبوده است. من دو پروژه را در حال دنبال کردن هستم و با چند اسپانسر نیز مذاکرات خوبی داشته‌ایم و به زودی اخبار خوبی خواهیم داشت. هر مدیری که می‌آید، فرصت می‌خواهد تا اهدافش را پیاده کند و بتواند درآمدزایی داشته باشد. در حال حاضر پولی در باشگاه نیست زیرا منابعی که وجود داشت، هزینه شده اما دغدغه و نگرانی شما، دغدغه و نگرانی من هم هست و تلاش شبانه روزی من هم برطرف کردن این مسائل است.

مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار کرد: تا ۱۰ روز مانده به دربی، پرداختی همه را به چهل درصد می‌رسانم. چند مورد ضروری هم هست که در همین چند روزه حل می‌کنم. از روزی که من آمده‌ام، حدود ۱۰ میلیارد از منابع مختلف و با قرض فراهم کرده‌ام. چهار بازی تا نیم فصل مانده است. شما هم به خاطر هواداران تلاش و تمرین کنید. در حال فراهم سازی یک اردو در دوبی هستیم و ان‌شاءالله شرایط تمرینی خوبی در تهران و اردو داشته باشید. من شخصی هستم که اگر قولی بدهم، هر اتفاقی هم بیفتد، قولم را عملی می‌کنم.

دکتر فتح الله زاده اضافه کرد: من شب گذشته با ساپینتو جلسه داشتم و در خصوص مسایل مختلف صحبت کردیم. ساپینتو سرمربی استقلال است و کنار بازیکنانش ایستاده و از حق دفاع می‌کند که این بسیار ارزشمند است. من هم کنار شما هستم، زیرا همه ما یک خانواده هستیم، یک هدف داریم و آن موفقیت استقلال و شادی هواداران است و با هم برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم. سرمربی شما مهمان ما است و باید به او کمک کنیم تا آرامش داشته باشد. سرمربی تیم کنار شما است و از شما حمایت می‌کند، من هم کنار همه شما هستم و از شما حمایت می‌کنم تا با آرامش، تمرین کنید و مسابقه دهید.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *