اطلاعیه سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمان درخصوص قتل یک خانم به دست مامور پلیس/ قتل به دلیل اختلافات شخصی رخ داده است/ کیفرخواست متهم پرونده تا پایان هفته جاری به دادگاه ارجاع خواهد شد

۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۱:۳۷
کد خبر: ۴۵۱۴۳۳۵
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
جزئیات حادثه قتل یکی از شهروندان خانم به دست یکی از نیروهای پلیس در استان کرمان تشریح شد.

خبرگزاری میزان_ سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمان در واکنش به خبر کشته شدن یک خانم در شهرستان قلعه گنج این استان، اطلاعیه‌ای صادر و جزئیات این حادثه را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: در تاریخ 16 مهر ماه سال جاری یک نفر از افسران پلیس در شهرستان قلعه گنج استان کرمان به دلیل اختلافات شخصی اقدام به کشتن یکی از شهروندان خانم کرده است.

حادثه در یکی از خیابان‌های سطح شهر قلعه گنج و در خودروی تاکسی رخ داده است به نحوی که در پی بروز اختلافات شخصی زمانی که مقتول قصد ترک شهر را داشته، متهم با حضور در مقابل تاکسی مانع حرکت خودرو می‌شود و در حالی که ضارب قصد پیاده کردن مقتول از تاکسی را داشته به دلیل ممانعت وی از پیاده شدن، با شلیک گلوله «کلت کمری» او را به قتل می‌رساند.

اطلاعیه سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمان اضافه می کند: متعاقب این اقدام مجرمانه، قاتل در کوتاه ترین زمان دستگیر و بلافاصله با قرار بازداشت موقت توسط قاضی کشیک دادسرای نظامی ناحیه جیرفت روانه زندان می‌شود و در نهایت با توجه با اظهارات متهم و دلایل و شواهد موجود و شکایت اولیاء دم، پرونده با صدور قرار جلب به دادرسی به اتهام قتل عمد در آستانه صدورکیفرخواست بوده و تا اواخر هفته به دادگاه نظامی یک کرمان ارسال خواهد شد.

بیشتربخوانید

ورود دستگاه قضا به حل مشکل ۲۳ ساله مردم بیرجند/ صدور دستور قضایی تسریع واگذاری اراضی ارتش و انتقال زمین‌های جایگزین در بیرجند

انتهای پیام/


برچسب ها: کرمان قتل

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *