دومین نشست «نگاهی به وضعیت فعلی چاپ و نشر در افغانستان» برگزار می‌شود

۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱:۲۹
کد خبر: ۴۵۰۵۸۲۷
دومین نشست «نگاهی به وضعیت فعلی چاپ و نشر در افغانستان» روز سه‌شنبه 17 آبان‌ماه ساعت 14 تا 16 در عمارت فرهنگی بلخ تهران واقع در بلوار کشاورز، بعد از تقاطع کارگر شمالی به سمت غرب، پلاک 83 برگزار می‌شود.

خبرگزاری میزان - روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی،دومین نشست «نگاهی به وضعیت فعلی چاپ و نشر در افغانستان» (17 آبان‌ماه) به همت مؤسسه بین‌المللی الهدی و با همکاری دفتر نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان و عمارت فرهنگی بلخ برگزار می‌شود.

 چاپ و نشر

مهمترین حوزه‌های فرهنگی

با توجه به اهمیت حوزه نشر و کتاب به عنوان یکی از مهمترین حوزه‌های فرهنگی پیوند دهنده دو کشور ایران و افغانستان در بیش از یک قرن گذشته، مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین‌المللی الهدی در نظر دارد طی سلسله نشست‌های تخصصی به بررسی این مهم بپردازد.

دومین نشست آن با موضوع «نگاهی به وضعیت فعلی چاپ و نشر در افغانستان» با همکاری دفتر نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان و عمارت فرهنگی بلخ برگزار خواهد شد.

وضعیت فعلی چاپ و نشر

در این نشست تخصصی، حجت‌الاسلام اسدی‌موحد، مدیرعامل مؤسسه بین‌المللی الهدی، سید موسی حسینی، مدیر انتشارات صبح امید و منوچهر فرادیس، مدیر انتشارات زریاب به بررسی وضعیت فعلی چاپ و نشر در افغانستان می‌پردازند.

این نشست تخصصی روز سه‌شنبه (17 آبان‌ماه) ساعت 14 تا 16 در عمارت فرهنگی بلخ تهران واقع در بلوار کشاورز، بعد از تقاطع کارگر شمالی به سمت غرب، پلاک 83 برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha