بیانیه کمیته فوتبال ساحلی پس از قهرمانی در جام بین قاره‌ای/ با خاطیان برخورد می‌شود

۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷:۵۹
کد خبر: ۴۵۰۴۷۲۳
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال پس از قهرمانی ایران در جام بین قاره‌ای بیانیه‌ای را صادر کرد.

خبرگزای میزان - کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال پس از قهرمانی ایران در جام بین قاره‌ای بیانیه‌ای را صادر کرد.

متن بیانیه کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:

قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران را به محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده شهدا و ملت شریف ایران تبریک می گوئیم.

این دستاورد حاصل تلاش جمعی باشگاه‌ها و تیم ملی و در راس آن مجموعه فدراسیون فوتبال بوده است و باعث شده بار دیگر توانمندی نخبگان ورزش ایران در عرصه بین المللی به نمایش گذاشته شود.

اگر چه برخی از بی خردان و فرصت طلبان قصد داشتند با حضور در اطراف استادیوم محل برگزاری مسابقه، این موفقیت ها را کم رنگ جلوه دهند و تمرکز تیم ملی را بر هم بزنند که خوشبختانه موفق نشدند.

بدیهی است، بر اساس مقررات جمهوری اسلامی ایران و منشور اخلاقی المپیک و قوانین فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا)، مبنی بر رعایت اصول حاکم بر ورزش فوتبال و پرهیز از هرگونه رفتارهای سیاسی در میادین ورزشی، با اشخاصی که در این خصوص اخلاق حرفه‌ای و ورزشی را رعایت ننموده‌اند، وفق مقررات رسیدگی خواهد شد.

اعتقاد راسخ داریم، کمیته فوتبال ساحلی در راه رشد و توسعه پایدار فوتبال، در جهت ادامه افتخار آفرینی در عرصه‌های بین المللی، مطابق با نقشه را ه کشورمان از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهیم کرد و موکدا اعلام می داریم متعهد هستیم مطابق منافع ملی کشورمان طی مسیر نماییم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha