رئیس کل دادگستری کرمان: توسعه، تولید و اشتغال نیاز به تسهیل زمینه‌های سرمایه گذاری دارد

۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴:۵۰
کد خبر: ۴۵۰۴۴۱۰
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: توسعه فرهنگ تولید و اشتغال نیاز به تسهیل زمینه‌های سرمایه گذاری و تولید، ایجاد زیرساخت‌های لازم و نیز تغییر نوع نگاه به سرمایه گذاران دارد.

خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی گفت: توسعه فرهنگ تولید واشتغال نیاز به تسهیل زمینه های سرمایه گذاری و تولید، ایجاد زیرساخت های لازم و نیز تغییر نوع نگاه به سرمایه گذاران دارد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به پایین بودن رتبه کسب و کار استان کرمان افزود: پیچیدگی پروسه های بروکراتیک، کاغذی بودن بسیاری از مراحل اداری و پروسه طولانی سرمایه گذاری، عدم تحقق کامل پنجره واحد سرمایه گذاری و قوانین متعارض از جمله مواردی است که بر فضای کسب و کار تاثیرگذار است.

وی تاکید کرد: باید با این نگاه به استان کرمان نگریست که این استان ظرفیت‌هایی دارد که اگر به فعلیت برسند، می‌تواند شرق کشور را متحول کند و در این زمینه حمایت‌های حاکمیتی از تولیدکنندگان در حوزه‌های مختلف ضروری است.

رئیس کل دادگستری استان کرمان تصریح کرد: لزوم توجه ویژه به واحدهای دانش بنیان از دیگر وجوهی است که برای ارتقای جایگاه استان در حوزه فضای کسب و کار ضروری است.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی بیان کرد: نکته ضروری دیگر به منظور ارتقای جایگاه استان کرمان در حوزه فضای کسب و کار این است که باید به جای انتظار از دولت، به ظرفیت های بخش خصوصی توجه لازم انجام شود.

انتهای پیام/


برچسب ها: کرمان دادگستری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *