جزئیات ارایه تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده

15:25 - 08 آبان 1401
کد خبر: ۴۴۹۴۶۱۶
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
سرپرست بانک مسکن گفت: از سال ۱۳۹۸ تاکنون در مجموع ۳۸ هزار و ۹۲۵ واحد برای دریافت تسهیلات نوسازی به بانک مسکن معرفی شد از انعقاد قرارداد بانک  با ۳۸ هزار و  ۳۵۴ واحد از ابتدای اجرای طرح تاکنون به میزان ۵ هزار و ۹۷۵ میلیاردتومان قرارداد خبر داد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه خبری راه و شهرسازی، علی عسکری سرپرست بانک مسکن جزئیاتی از ارایه تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده شهرها را توسط بانک مسکن اعلام کرد.

سرپرست بانک مسکن با اشاره به اینکه از ابتدای اجرای طرح نوسازی بافت فرسوده از سال ۱۳۹۸ تاکنون در مجموع ۳۸ هزار و ۹۲۵ واحد برای دریافت تسهیلات نوسازی به بانک مسکن معرفی شد از انعقاد قرارداد بانک  با ۳۸ هزار و  ۳۵۴ واحد از ابتدای اجرای طرح تاکنون به میزان ۵ هزار و ۹۷۵ میلیاردتومان قرارداد خبر داد.

عسکری در خصوص میزان افراد معرفی شده و میزان تسهیلات پرداخت شده در دولت سیزدهم توسط بانک مسکن توضیح داد: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۱۴ هزار و ۹۶۸ واحد متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده به بانک معرفی شد که بانک با تمامی واحدها به تعداد ۱۴ هزار و ۹۶۸ واحد برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کرده است.

عسکری مبلغ قرارداد منعقد شده از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون را معادل ۴ هزار و  ۷۷ میلیاردتومان عنوان کرد.

گفتنی است، از سال ۱۳۹۸ و از ابتدای اجرای طرح نوسازی بافت فرسوده تا پایان مردادماه ۱۴۰۰ تعداد ۲۳ هزار و ۹۵۷ واحد برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند که بانک در این مدت با ۲۳ هزار و ۳۸۶ واحد به میزان یکهزار و ۸۹۸ میلیاردتومان قرارداد منعقد کرد و پرداخت لازم را انجام داد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *