مطهری: هیجان‌زده و مغرور نیستیم/ مقابل آلومینیوم باید تمرکز داشته باشیم

۰۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۳:۰۰
کد خبر: ۴۴۹۰۹۶۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: آلومینیوم تیم بابرنامه‌ای است و سازمان دفاعی قوی دارد، اما راهکارهایی اندیشیدیم تا سازمان دفاعی و فشردگی این تیم را از بین ببریم و به گل برسیم.

خبرگزاری میزان - حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار نساجی مازندران مقابل آلومینیوم در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*خوشحالیم که در شهر اراک هستیم. قبلاً هم اینجا آمده بودیم و استقبال خوبی از ما می‌شد. مسابقه فوق‌العاده سنگینی داریم. تیم آلومینیوم کادر فنی و بازیکنان قابل احترام و خوبی دارد. آلومینیوم تیم بابرنامه‌ای است و سازمان دفاعی قوی دارد، اما راهکارهایی اندیشیدیم تا سازمان دفاعی و فشردگی این تیم را از بین ببریم و به گل برسیم.

*بازی سخت و تاکتیکی داریم و به این موضوع واقفیم و سعی می‌کنیم یک بازی رو به جلو انجام دهیم. درست است ما بعد از دو برد به بازی با آلومینیوم رسیدیم، اما خیلی هیجان‌زده و مغرور نیستیم، چون اول راه هستیم. ما در مسیر پیشرفت هستیم و باید در زمین حرف‌مان را بزنیم و نشان دهیم که یک تیم قابل احترام به شمار می‌آییم. باید در تک‌تک دقایق بازی با تمرکز عمل کنیم تا بازی را کنترل کنیم و آنطور که دوست داریم بازی را پیش ببریم.

*یکی دو بازیکن مصدوم داریم و برای دیدار فردا محرومی نداریم.

انتهای پیام/


برچسب ها: نساجی حمید مطهری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *