تاکید وزیر امور خارجه بر نقش و ابتکارات مجمع جهانی اهل البیت در تبیین چهره واقعی اسلام

۰۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۶:۰۲
کد خبر: ۴۴۹۰۲۷۱
وزیر امور خارجه در گفت‌وگو با دبیرکل مجمع جهانی اهل البیت ضمن اشاره به تلاش های دشمنان برای ایجاد شکاف و تفرقه در میان مسلمانان بر نقش و ابتکارات مجمع جهانی اهل البیت در تبیین چهره واقعی اسلام و گفتمان صلح و عدالت اسلامی تاکید کرد.

خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت امورخارجه، آیت الله رضا رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل البیت با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله رمضانی در این دیدار با اشاره به همکاری های خوب دستگاه دیپلماسی با مجمع جهانی اهل بیت (ع) در روند برگزاری هفتمین اجلاس مجمع، بر تقویت هم افزایی و همکاری میان وزارت امور خارجه و مجمع بمنظور تحقق مصوبات اجلاس تاکید کرد.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) افزود: افزایش گفتگو و تبادل نظر بین نخبگان علمی و سیاسی جهان اسلام و توجه به عقلانیت، عدالت و کرامت انسانی با الهام از زندگی ائمه اطهار علیهم السلام راهکار برون رفت از چالش های و بحران های موجود می باشد.

وزیر امور خارجه نیز ضمن اشاره به تلاش های دشمنان برای ایجاد شکاف و تفرقه در میان مسلمانان بر نقش و ابتکارات مجمع جهانی اهل البیت در تبیین چهره واقعی اسلام و گفتمان صلح و عدالت اسلامی تاکید کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha