رئیس کل دادگستری یزد: مدیران با گزارش دستاوردهای مثبت در جامعه امید آفرینی کنند

13:11 - 04 آبان 1401
کد خبر: ۴۴۸۹۶۵۷
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: نخبگان و مدیران باید در جنگ رسانه ای دشمن با جهاد تبیین و گزارش دستاوردها و خدمات ارائه شده روحیه امید به آینده را در جامعه تقویت کنند.

خبرگزاری میزان - غلامعلی دهشیری در هفتاد و ششمین نشست ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی استان یزد، با اشاره به عملیات روانی و جنگ شدید و تمام عیار رسانه ای  دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی اظهارکرد: با شکستن سد مشکلات تحریم و رنگ باختن حنای برجام در اثر اقدامات جهادی دولت سیزدهم، دشمن نقشه آشوب داخلی و توهم سوریه سازی ایران را با کمک عوامل داخلی و رسانه ای اجرایی کرد.

وی افزود: در جنگ روایت‌های دروغ رسانه ای غرب و عملیات روانی دشمن بسیاری از خدمات و فعالیت‌های نشاط آور و غرورآفرین نظام اسلامی از دید رسانه ها و مردم و جوانان کمرنگ و یا پنهان ماند.

رئیس کل دادگستری استان یزد، با تاکید بر ارائه گزارش از اقدامات موثر و مثبت در جامعه توسط مدیران، افزود: نخبگان و مدیران باید در جنگ رسانه ای دشمن با جهاد تبیین و گزارش دستاوردهای دانشمندان ایرانی و خدمات ارائه شده روحیه امید به آینده را در جامعه تقویت کنند.

دهشیری افزود: غوغای رسانه ای و پمپاژ دروغ و روایت نادرست اتفاقات اخیر باعث شد تا پیشرفت های کشور در حوزه های مختلف مانند رشد و پیشرفت فنی و حرفه ای در صنایع پهبادی، توافق صادرات تولید ۴۰ دستگاه توربین گازی به روسیه و آغاز حفاری بزرگترین ذخیره گاز طبیعی غرب آسیا توسط گروه مپنا دیده نشود.

وی با بیان اینکه دانشگاه‌های ما در تمام عرصه ها پیشگام و باعث افتخار کشوربوده اند و برای نمونه دانشگاه شریف بیش از ۱۳۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است، اظهار کرد: اتفاقات تلخ در برخی دانشگاه های کشور ناشی از ناکامی دشمن در ترورهای سخت همچون شهیدان «احمدی روشن، رضائی نژاد، شهریاری و...» بوده است، نخبگانی که دشمن ابتدا آنها را تحریم و سپس ترور فیزیکی کرد غافل از آنکه خون هر شهید باعث رویش و رشد نخبگانی دیگر خواهد شد.

دهشیری تصریح کرد: دشمنان با ترور نرم ذهن نوجوانان و جوانان این کشور و با ابزارهای رسانه ای در جنگی اداراکی و چند بعدی به دنبال توقف رشد علمی و پژوهشی این کشور هستند اما قطعا دانشجویان غیرتمند و دشمن شناس این کشور با بصیرت و هوش سرشار خود، دشمنان را ناکام خواهند گذاشت.

رئیس کل دادگستری استان یزد بر لزوم هوشیاری مسئولان و مردم در مقابل توطئه های دشمنان تاکید کرد و گفت: اکنون که دشمن در عرصه رسانه ای با دستمایه کردن فوت مهسا امینی و سوء استفاده از گسل های قومیتی، هویتی و جنبش زنان، شکست خورده است تلاش خواهد کرد در آینده نزدیک مسائل اقتصادی و معیشت را مطرح و فتنه ای جدید را برپا کند پر واضح است دولتمردان ایران اسلامی با التفات کامل و اشراف لازم بر شرایط و همه امور، وظایف و رسالت خود را خوب می دانند و اوضاع را تدبیر خواهند کرد.

وی همچنین با قدردانی از بصیرت و هوشیاری ملت ایران و تفکیک صف معترضان از اغتشاشگران و آشوبگران افزود: مردم صف خود را از مخلان امنیت جدا کرده اند و بنا به تاکید رئیس قوه قضاییه در اسرع وقت و مطابق مقررات و قوانین به پرونده های مخلان نظم و امنیت عمومی و تخریب کنندگان اموال عمومی و خصوصی رسیدگی شده و در صورت تشخیص قاضی دادگاه جلسات دادرسی به طور علنی برگزار و به اطلاع مردم خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:

یک محکوم اتباع خارجی پس از ۳ سال با تلاش شورای حل اختلاف یزد به زندگی بازگشت

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *