ساعی: برای رو کم کنی هم که شده پا پس نمی‌کشیم/ خواهرم کارشناس خبره تکواندو است

11:20 - 04 آبان 1401
کد خبر: ۴۴۸۹۳۲۰
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
رئیس فدراسیون تکواندو گفت: ما بی‌گناه امتیاز از دست دادیم و باید با فدراسیون جهانی تکواندو مکاتبه کنیم، این نامردی است و اصلاً هم از حق خودمان کوتاه نمی‌آیم.

هادی ساعی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص حواشی عدم حضور در رقابت‌های تکواندو انگلیس اظهار داشت: ما اولین کشوری بودیم که درخواست دعوت‌نامه کردیم و وقتی که در پاریس بودیم با رییس فدراسیون جهانی و فدراسیون انگلیس صحبت کردیم. من اصرار کردم و با اینکه می‌گفتند خیلی زود است، اما دعوت‌نامه‌ها را با کمک دکتر چو گرفتیم.

وی افزود: بلافاصله برای ویزا اقدام کردیم و 2 هفته جلوتر از زمان مقرر پیگیر بودیم، اما دیدیم زیاد پاسخ مثبتی نمی‌گیریم. با این حال تا آخرین لحظه دوندگی کردیم و کدهای ارسالی را هم به فدراسیون جهانی و انگلیس دادیم، اما مشکل جای دیگری بود.

*از حق خودمان کوتاه نمی‌آیم

رییس فدراسیون تکواندو تصریح کرد: چون پیش‌بینی چنین کارهایی را می‌کردیم صدها بار پیگیری کردیم تا حدی که دبیر فدراسیون جهانی تعجب کرده بود و می‌گفت چرا آن‌قدر استرس دارید. با این حال روز گذشته سفارت انگلیس ایمیلی ارسال کرده مبنی بر اینکه با توجه به اینکه مسابقات تمام شده از درخواست ویزای خود انصراف دهید! من هم در جواب گفتم باید پاسخ قانع‌کننده بدهید؛ چرا این همه مدت جواب ندادید حالا یادتان افتاد نامه بزنید؟

ساعی درباره امتیازات مهمی که از دست رفت، اظهار کرد: ما بی‌گناه امتیاز از دست دادیم و باید با فدراسیون جهانی مکاتبه کنیم و ببینیم چه کاری می‌توان انجام داد. این نامردی است و اصلا هم از حق خودمان کوتاه نمی‌آیم. بچه‌ها سرشار از انگیزه هستند تا در جهانی جبران کنیم. مسابقات مکزیک خیلی تعیین‌کننده است و نوعی رو کم کنی به حساب می‌آید و سر همین موضوع هم که شده از رنکینگ سیستم پا پس نمی‌کشیم.

*وقتی برای فکر کردن به حاشیه‌سازان نداریم

رییس فدراسیون تکواندو در واکنش به اینکه چرا از خواهرش به عنوان نایب رییس استفاده نمی‌کند، گفت: خیلی علاقه دارم مهروز نایب رییس شود و خیلی‌ها هم پیگیری کردند این اتفاق رخ دهد. در حال حاضر تمام کارهای بانوان را خانم ساعی انجام می‌دهد، اما خودش علاقه‌ای به این سمت ندارد.

ساعی در پایان خاطرنشان کرد: به عنوان کارشناس خبره از او بهره می‌بریم، اما خودش می‌خواهد در بحث فنی کمک کند و ما هم به نظرش احترام می‌گذاریم. البته یک‌سری‌ها هم این وسط دنبال ماهی گرفتن از آب گل‌آلود و حاشیه‌سازی هستند که وقتی برای فکر کردن به آنها نداریم.

انتهای پیام/


برچسب ها: تکواندو تکواندو

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *