اسپینوس مجدداً رئیس فدراسیون جهانی کاراته شد

9:52 - 04 آبان 1401
کد خبر: ۴۴۸۹۲۴۵
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
انتخابات فدراسیون جهانی کاراته( WKF ) در قونيه (تركيه) برگزار و آنتونيو اسپينوس براي 6 سال ديگر به عنوان رئيس فدراسيون جهانی كاراته انتخاب شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، در کنگره فدراسیون جهانی که عصر دیروز پیش از آغاز دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان رده‌های سنی پایه کاراته برگزار شد انتونیو اسپینوز برای ۶ سال دیگر به عنوان رئیس فدراسیون جهانی کاراته برگزار شد.

اسپینوس از سال ۱۹۹۸، رئیس فدراسیون جهانی کاراته بوده است و بار دیگر بدون مخالفتی از حمایت متفق القول جامعه کاراته با ۹۴ رای از مجموع ۹۹ نماینده دارای حق رای برای ادامه رهبری فدراسیون برای یک دوره شش ساله ( ۲۰۲۲-۲۰۲۸) دیگر برخوردار شد.

آنتونیو اسپینوس مجدد به عنوان رئیس فدراسیون جهانی کاراته انتخاب شد

او در این باره گفت: در طول سال های گذشته، ما کاراته را به سطح غیرقابل تصوری رسانده ایم، اکنون زمان آن است که خستگی ناپذیر ادامه دهیم تا کاراته را بیش از پیش ارتقا دهیم تا ورزش خود را به یکی از محبوب ترین رسته ها در جهان تبدیل کنیم.

او در ادامه صحبت هایش گفت: این باعث افتخار ما است که از این کنگره برای ادامه ریاست این سازمان برای شش سال دیگر حمایتی قوی دریافت کردم. ۲۴ سال گذشته یک امتیاز بوده است و باعث افتخار من است که می بینم چقدر پیشرفت کرده ایم؛ ما ورزش خود را متحول کرده ایم. و با اتحاد، هماهنگی و احترام به سنت‌هایمان به دستاوردهای عظیمی دست یافته‌ایم.

وی ادامه داد: من آماده هستم تا به تعهد خود برای پیشرفت کاراته ادامه دهم. تا زمانی که از حمایت فدراسیون های ملی و کمیته اجرایی برخوردار باشم، انرژی و قدرت لازم برای ادامه کار برای کاراته را خواهم داشت.

اسپینوز در ادامه افزود: کاراته اکنون یک ورزش جهانی، مدرن و استثنایی است. ما موفقیت های زیادی برای جشن گرفتن داریم، اما هنوز نقاط عطف بیشتری داریم که باید انجام دهیم. با ادامه کار با هم به عنوان یک خانواده متحد، می‌توانیم میراث کاراته و جایگاه آن را به عنوان رشته‌ای که اکنون در حال تغییر است، تداوم بخشیم. کاراته مادام العمر است.

در ادامه گزارش فدراسیون جهانی آمده است: تحت رهبری پیشگام او، کاراته به رشد بی سابقه ای در سراسر جهان رسیده است. نقاط عطف تاریخی در طول دو دهه ریاست او بر این سازمان به دست آمده است، مانند اولین حضور المپیکی این ورزش در بازی های المپیک ۲۰۲۰، گنجاندن کاراته در برنامه های بازی های المپیک جوانان بوئنوس آیرس ۲۰۱۸ و داکار ۲۰۲۶، و محبوبیت جهانی این رشته از جمله فعالیت های مهم است.

همچنین لازم به ذکر است سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته کشورمان نیز در این کنگره حضور داشت.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *