ارائه خدمات درمانی به بیماران تحت حمایت کمیته امداد در عرصه پزشکی هسته‌ای پیگیری می‎شود

17:42 - 03 آبان 1401
کد خبر: ۴۴۸۸۷۳۷
تفاهم‌نامه همکاری سازمان انرژی اتمی ایران و کمیته امداد با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی و رئیس کمیته امداد به امضا رسید.

خبرگزاری میزان - تفاهم‌نامه همکاری سازمان انرژی اتمی ایران و کمیته امداد با حضور «محمد اسلامی»، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی و «مرتضی بختیاری»، رئیس کمیته امداد به امضا رسید.

ارائه خدمات درمانی (رادیودارو) به بیماران تحت حمایت کمیته امداد در عرصه پزشکی هسته‌ای از جمله مواردی است که در این تفاهم‌نامه پیگیری می‌شود.

براین اساس خدمات رادیودارو به مددجویان کمیته امداد به صورت رایگان و برای دیگر اقشار نیازمند با تائید این نهاد، با ۵۰ درصد تخفیف انجام خواهد شد.

همکاری و مشارکت در گسترش و توسعه خدمات علمی و آموزشی به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت، شناسایی و حمایت ویژه از دانشجویان مستعد و نخبه از دیگر مفاد تفاهم‌نامه سازمان انرژی اتمی و کمیته امداد است.

سازمان انرژی اتمی در قالب این تفاهم‌نامه، سهمیه ویژه‌ای برای پذیرش و ورود دانش‌آموزان نخبه علمی تحت حمایت به مدارس سازمان، اختصاص می‌دهد و در زمینه بکارگیری نخبگان علمی و دانشجویان فارغ‌التحصیل تحت حمایت کمیته امداد در رشته‌های مرتبط با صنعت هسته‌ای کشور، اولویت ویژه در نظر می‌گیرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *