رئیس کل دادگستری مازندران به مشکلات 110 نفر از مراجعان رسیدگی کرد

14:06 - 03 آبان 1401
کد خبر: ۴۴۸۸۰۶۶
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئيس كل دادگستری مازندران از تلاش‌های مجموعه انتظامی استان در راستای ارتقای امنيت ومقابله با انواع جرایم تقدير كرد.

خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمين محمدصادق اکبری از تلاش‌های مجموعه انتظامی استان مازندران در راستای ارتقاء امنيت استان ومقابله با انواع جرائم تقدير كرد.

رئيس كل دادگستری استان مازندران تعامل وارتباط مناسب دستگاه قضایی و انتظامی را بیسارمهم دانست و گفت: آرامش وامنیت جامعه، کاهش جرایم، رضایتمندی مردم و افزایش شاخص های امنیتی نتيجه هماهنگی و تعامل مجموعه قضايی و انتظامی استان است.

وی با تقدير از اقدامات بسیار با ارزش فراجا دربرقراری امنیت و کاهش بسیاری ازجرایم دراستان تأكيد كرد: نظم و امنيت مناسب كنونی استان مرهون زحمات شبانه روزی زحمت کشان نيروی انتظامی است اقدام شايسته و هماهنگ شما زمينه كاهش برخی بزه كاری های اجتماعی و رضايت مردم را فراهم کرد.

در اين دیدار در راستای هماهنگی بيشتر دو مجموعه موضوعات مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

در پايان اين دیدار صمیمانه رئيس كل دادگستری استان مازندران با اهدای لوح تقدير از تلاش های سردار میرزایی فرمانده انتظامی استان مازندران تقدير كرد.

ملاقات 110 نفر از مردم مازندران با رئیس کل دادگستری استان

رئیس کل دادگستری استان مازندران در دیدار مردمی سه شنبه این هفته بیش از 110 درخواست را بررسی و دستورات قضایی لازم را صادر کرد.

در این دیدار مردمی که با حضور رئیس کل و معاونان قضایی دادگستری استان برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری مازندران، پس از بررسی درخواست‌های مطرح شده به منظور رفع مشکلات موجود و پیگیری مطالبات شهروندان، دستورات لازم را صادر کرد.

عمده‌ترین تقاضای مراجعان در این دیدار‌ها تسریع در رسیدگی‌ها و تخفیف در مجازات بوده است. مراجعان جهت دیدار با رئیس کل دادگستری مازندران و معاونان قضایی دادگستری استان و حضور در جلسات ملاقات مردمی روزهای سه شنبه، لازم است در سایت دادگستری مازندران ثبت نام و اخذ نوبت کنند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *