2 ایرانی در صدر امتیازآورترین زوج‌های بسکتبال آسیا در مسیر انتخابی جام جهانی + عکس

11:40 - 03 آبان 1401
کد خبر: ۴۴۸۷۸۶۵
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
زوج تیم ملی بسکتبال ایران در صدر امتیازآورترین بازیکنان انتخابی جام جهانی در منطقه آسیا قرار دارند.

خبرگزاری میزان - سایت فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارشی به بررسی برترین زوج‌های آسیایی در پنجره‌های انتخابی جام جهانی پرداخت که در این بین دو ستاره تیم ملی بسکتبال ایران با درخشش در دیدارهای اخیر در صدر امتیازآورترین زوج‌های قاره کهن قرار دارند.

در این رده‌بندی که از سوی فیبا اعلام شده زوج محمد جمشیدی و بهنام یخچالی با کسب 237 امتیاز در صدر امتیازآورترین زوج‌های بسکتبال قاره آسیا در مسیر انتخابی جام جهانی حضور دارند.

در ادامه این گزارش سایت فیبا با تمجید از درخشش جمشیدی خاطرنشان کرد که جمشیدی با 31 سال موفق به کسب 151 امتیاز در 8 بازی اخیر تیم ملی ایران شده و به این ترتیب در صدر امتیازآورترین بازیکنان آسیا در 8 بازی اخیر انتخابی جام جهانی قرار دارد. همچنین جمشیدی با میانگین 18.9 امتیاز در هر بازی، در میان تمام بازیکنان حاضر در انتخابی جام جهانی در منطقه آسیا در رده دوم و بین بازیکنان تیم‌هایی که هنوز در حال رقابت هستند، در رده نخست است.

همچنین پس از زوج ایرانی جمشیدی و یخچالی، زوج تیم ملی سوریه متشکل از هینتون و باکار با 225 امتیاز در رتبه دوم و زوج تاکر و ابوهواس از اردن در رده سوم قرار دارند. زوج وائل اراکجی و علی حیدر از لبنان در رده چهارم و زوج ژوگی و گوآیلان از چین هم در جایگاه پنجم قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *