وام‌های ازدواج و فرزندآوری دانشجویان 2 برابر شد

10:28 - 03 آبان 1401
کد خبر: ۴۴۸۷۷۶۷
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به افزایش ۲ برابری وام‌های ازدواج و فرزندآوری دانشجویان، از آغاز ثبت‌نام وام ضروری از 15 آبان ماه خبر داد.

خبرگزاری میزان _ فارس نوشت: مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه ثبت‌نام وام‌های دانشجویی آغاز شده و تا ۱۶ آذرماه ادامه دارد، گفت: ثبت‌نام وام‌های ضروری از ۱۵ آبان‌ماه آغاز می‌شود و تا ۱۵ آذرماه ادامه دارد، دانشجویان می‌توانند در این فرصت اقدام به ثبت‌نام کنند.

وی با تاکید بر اینکه وام‌های ضروری دانشجویان ۲ قسمت شده‌اند و این وام‌ها برای نخستین بار در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد، گفت: برای اولین بار وام عتبات عالیات به دانشجویان اختصاص می‌یابد، مبلغ این وام تا 3 میلیون تومان است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: بخش دوم وام ضروری دانشجویان وام خرید تجهیزات دانشگاهی است که مبلغ آن تا ۷ میلیون تومان است و دانشجویان پس از ثبت‌نام می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

افزایش ۲ برابری وام‌های ازدواج و فرزندآوری دانشجویان

وی همجنین با تاکید بر اینکه وام‌های تحصیلی دانشجویان متاهل 2 برابر پرداخت می‌شود، گفت: در راستای قانون جوانی جمعیت و فرزند آوری وام ازدواج دانشجویان و وام فرزندآوری ۲ برابر شده است.

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


برچسب ها: وام وام دانشجویی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *