تکذیب کشته شدن فردی در اغتشاشات اراک/ بر اساس آزمایش‌های اخذ شده از جسد، تست‌های مولتی دراگ مثبت بوده است

۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰:۵۵
کد خبر: ۴۴۸۷۰۰۳
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
در راستای پروژه کشته‌سازی ضد انقلاب، اخیرا ادعا شده است فردی در اراک در جریان اغتشاشات اخیر کشته شده است، این در حالی است که پیگیری‌ها نشان می‌دهد این فرد در محلی فوت کرده است که هیچگونه تجمعی در آنجا وجود نداشت.

ربیع الله قربانی در گفت‌وگو با میزان، درباره این موضوع که فردی در اراک در جریان اغتشاشات اخیر کشته شده است، گفت: شنبه شب، جسد مردی ۳۱ ساله در ساختمان نیمه کاره ای در نزدیکی محل سکونتش در شهرستان اراک کشف شد.

وی افزود: جسد این فرد در مکانی کشف شده که در آن مکان هیچ گونه تجمعی شکل نگرفته است و فوت این شخص ارتباطی با اغتشاشات اخیر نداشته است.

دادستان مرکز استان بیان کرد: طبق معاینات اولیه جسد هیچگونه جای زخم، شکستی اندام دست، پا، گردن و جمجمه همچنین خونریزی مغزی مشاهده نشده است.

قربانی اظهار کرد: بر اساس ازمایش های اخذ شده از جسد، تست های مولتی دراگ از نظر آمفتامین و متا آمفتامین و مرفین مثبت بوده است.

دادستان مرکز استان با بیان اینکه نمونه آزمایش سم شناسی از جسد اخذ شده است که نتیجه آن متعاقباً از طریق پزشکی قانونی اعلام می شود، گفت: تعیین علت تامه فوت بستگی به نتیجه آزمایش سم شناسی پزشکی قانونی دارد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *