تشریح برنامه‌های تیم ملی فوتبال ایران تا جام جهانی 2022

13:38 - 02 آبان 1401
کد خبر: ۴۴۸۶۸۹۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران برنامه‌های تیم ملی ایران تا جام جهانی 2022 را اعلام کرد.

خبرگزاری میزان - محسن معتمدکیا، مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران در تشریح برنامه‌های تیم ملی ایران تا جام جهانی 2022 قطر صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*در مورد برنامه‌های تیم ملی فوتبال کشورمان تا قبل از جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: امروز آخرین جلسه از تمرین تیم ملی در هفته سوم از اردوهای ارزیابی فنی برگزار شد و قرار است هفته آینده نیز برنامه ارزیابی فنی به روال سه هفته گذشته برگزار شود. پس از آن نیز اردوی نهایی تیم ملی با حضور بازیکنان داخلی در کشورمان آغاز خواهد شد.

*ان‌شاءالله 19 آبان نیز در تهران با تیم ملی نیکاراگوئه بازی خواهیم کرد. پس از آن اردو نیز تیم ملی برای برگزاری دیدار دوستانه با تونس و آغاز جام جهان عازم قطر می‌شود.

*طبق برنامه‌ریزی‌های اعلام شده اردوی نهایی تیم ملی پس از هفته یازدهم آغاز خواهد شد و بازیکنان داخلی ما خودشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای دیدار دوستانه با نیکاراگوئه می‌کنند. البته بازیکنانی که در لیگ‌های خارج از کشور حضور دارند باید در تیم‌هایشان حضور داشته باشند و تمرینات خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادامه بدهند. البته با شروع فیفادی این نفرات به جمع بازیکنان داخلی ما و سایر ملی‌پوشان اضافه می‌شوند.

*طبق قانون یک هفته پیش از آغاز جام جهانی باید فهرست نهایی توسط سرمربیان تیم‌های ملی اعلام شود. بر همین اساس فهرست 26 نفره ما نیز یک هفته پیش از آغاز مسابقات معرفی و از طریق فدراسیون فوتبال اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *