جزئیات فوت ۲ جوان همدانی و مسمومیت تعدادی بر اثر مصرف مشروبات الکلی

21:30 - 24 مهر 1401
کد خبر: ۴۴۸۶۷۶۸
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان همدان گفت: در یک هفته اخیر دو جوان همدانی بر اثر مصرف مشروبات الکلی فوت کردند و ۹ نفر دیگر نیز دچار مسمومیت شدید شدند.

خبرگزاری میزان - حسن خانجانی موقر با اشاره به گزارش مراجع انتظامی و دو بیمارستان در همدان از فوت و مسمومیت چندین جوان همدانی خبر داد و گفت: صبح روز پنجشنبه هفته گذشته 20 مهرماه، دختر و پسر جوان همدانی با علائم شدید مسمومیت توسط جوانی دیگر که او نیز دچار مسمومیت شده بود به دو بیمارستان همدان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه با تحقیقات و پیگیری‌های اولیه مشخص شد سه نفر از افراد در ویلایی در همدان بر اثر مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت شده اند، اظهار کرد: با وجود اقدامات درمانی دختر و پسری که حالشان وخیمتر بود، بعد ازظهر روز پنجشنبه 21 مهرماه فوت می‌کنند.

دادستان همدان تصریح کرد: با دستور قضایی و انجام اقدامات فنی و تخصصی توسط پلیس اطلاعات، دو متهم اصلی مشروبات الکی یعنی فروشنده و سازنده تحت پیگرد قرار گرفتند، در این میان فروشنده دستگیر و متهم دیگر متواری شد.

بیشتربخوانید

دادستان همدان: شبکه بزرگ ارتشاء و جعل در همدان متلاشی شد /فاکتورسازی ۲۰۰میلیاردی متهمان

وی افزود: با تحقیقات ضرب الاجلی برای نجات جان افراد دیگری که از این فروشنده مشروبات خریداری کرده بودند و با توجه به اینکه به خطر افتادن جانشان محتمل بود، شماره تماس ۲۰ نفر به دست آمد و به همگی آنان اطلاع داده شد که از مصرف مشروبات خودداری کنند.

خانجانی موقر ادامه داد: با وجود حرمت شرعی و غیرقانونی بودن مصرف مشروبات الکلی در کشور، متأسفانه برخی از جوانان مورد اغفال فروشندگان این ماده مست کننده قرار می‌گیرند و این گونه با جان خود بازی می کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *