بررسی دقیق علت فوت دانش آموز کرجی در پزشکی قانونی

8:08 - 02 آبان 1401
کد خبر: ۴۴۸۶۱۰۹
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان البرز در رابطه با پرونده فوت یک دانش آموز در کرج توضیحاتی ارائه داد.

حسین فاضلی هریکندی در گفت‌وگو با میزان در رابطه با جزئیات فوت یک دانش آموز در یکی از مدارس شهرستان کرج اظهار کرد: روز شنبه 30 مهر ماه گزارشی از مدرسه سوم شعبان کرج که مدرسه مقطع متوسطه اول است به کلانتری محل مبنی بی هوشی دانش آموزی بعد از ورود به مدرسه اعلام می شود. این دانش آموز بعد از ورود به مدرسه از پشت سر به زمین می افتد و مسئولان مدرسه بلافاصله با اورژانس تماس می گیرند و فرد به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل می شود، متاسفانه با وجود اقدامات پزشکی انجام شده، این دانش آموز فوت می کند.

رئیس کل دادگستری البرز بیان کرد:زمانی که این دانش آموز در مدرسه به زمین می افتد توسط دروبین های مدرسه ثبت شده است و دانش آموزان دیگری نیز در محل حضور داشتند.

رئیس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه این دانش آموز در سال دوم مقطع متوسطه اول در حال تحصیل بوده و 13 سال سن داشت، گفت: بعد از اعلام فوت این دانش آموز به دادسرای کرج، بازپرس به همراه سرپرست دادسرای جنایی استان البرز به منظور بررسی پرونده در پزشکی قانونی استان حاضر می شوند و دستورات لازم به پزشکی قانونی برای بررسی و اعلام تامه فوت صادر می شود.

فاضلی هریکندی گفت: طبق اعلام پزشکی قانونی استان در حال حاضر نمی توان اظهار نظر دقیقی در مورد علت تامه فوت این دانش آموز کرد و نمونه های سم شناسی، آسیب شناسی و سایر نمونه هایی که برای اعلام علت فوت لازم است از جسد اخذ شده است و باید منتظر ماند تا نتایج آزمایش ها اعلام شود و برای این موضوع حدود 3 هفته نیاز است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *