رضایی: استکی برادر بزرگ بوکسورهاست/ روی رینگ آسیایی کم‌ نمی‌گذارم

7:45 - 02 آبان 1401
کد خبر: ۴۴۸۵۷۰۵
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
بوکسور وزن 63.5 کیلوگرم تیم ملی گفت: تجربه حضور در مسابقات مهم بین‌المللی را دارم و توقع زیادی از خودم دارم.

اشکان رضایی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایطش در آستانه اعزام به مسابقات بوکس قهرمانی آسیا در اردن، اظهار داشت: در پیکارهای کشوری به مدال طلا دست یافتم و سپس در انتخابی تیم ملی، روی رینگ رفتم.

وی در خصوص رقابتش در سال‌های اخیر با باقر فرجی در وزن 63.5 کیلوگرم افزود: چالش سختی در این سال‌ها با فرجی داشته‌ام. بیرون از رینگ باقر فرجی از دوستان خوبم است اما در حین مسابقه با هیچ فردی تعارف ندارم و پیراهن تیم ملی را می‌خواهم.

*هیچگاه داخل رینگ کم نمی‌گذارم

بوکسور کشورمان ادامه داد:‌ البته در انتخابی قهرمانی آسیا با او روبه‌رو نشدم چرا که فرجی به امیری باخت و من نیز برابر امیری به برتری دست پیدا کردم. آخرین شکست من مربوط به مسابقات لیگ است که البته در خصوص آن مبارزه نیز حرف و حدیث زیادی وجود داشت. آن مبارزه را فراموش کرده و به رویدادهای پیش‌رو فکر می‌کنم.

رضایی در خصوص اهدافش در مسابقات قهرمانی آسیا بیان کرد: تجربه حضور در مسابقات مهم بین‌المللی را دارم و توقع زیادی از خودم دارم. هیچگاه داخل رینگ کم نمی‌گذارم، اما باید بدانیم تا خداوند نخواهد برگی از درخت نخواهد افتاد. پس علاوه بر آمادگی و مبارزه خوب، خواست خدا نیز مهم است.

*امیدوارم در اردن طلسم‌شکنی کنم

وی درباره مسیر رسیدن به تیم ملی، گفت: برای دست‌یابی به این مهم جان کندم و البته سرمربی تیم ملی خیلی به من لطف داشت. در پازل فکری او هستم، اما همواره بیشترین انتخابی را برای من گذاشته و مشکلی هم از بابت برگزاری مسابقات انتخابی متعدد نداشته و ندارم.

بوکسور وزن 63.5 کیلوگرم با بیان اینکه بر اساس شایستگی‌هایش به تیم ملی رسیده است، خاطرنشان کرد: همواره تابع تصمیمات کادرفنی تیم ملی بوده‌ام. تیم یکدست و همدلی داریم و استکی مثل برادر بزرگ‌تر با ملی‌پوشان رفتار می‌کند. امیدوارم در آسیایی اردن بهترین نتیجه را کسب کرده و طلسم‌شکنی کنم.

مسابقات قهرمانی بوکس آسیا از روز ۱۰ تا ۲۱ آبان‌ماه به میزبانی اردن و در شهر امان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *