مهربان: کشتی‌گیرانی که وزن کم کردند به اردوی بسترسازی نونهالان دعوت نخواهند شد

۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱:۵۴
کد خبر: ۴۴۸۳۸۸۶
دبیر فدراسیون کشتی گفت: کشتی گیرانی که در مسابقاتاستعدادهای برتر وزن کم کردند به اردوی بسترسازی تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان دعوت نخواهند شد.

خبرگزاری میزان - ابراهیم مهربان در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: با توجه به نگاه ویژه فدراسیون کشتی به رده های سنی پایه خصوصا نونهالان، تصمیم بر این شد که بعد از برگزاری مسابقات المپیاد استعدادهای برتر، اردوی بسترسازی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان در محل کمپ تیم های ملی کشتی برگزار شود.

وی ادامه داد: کشتی گیران دعوت شده به این اردو نفرات برتر مسابقات المپیاد و نفرات منتخب کادر فنی خواهند بود. البته با توجه به اینکه مدیریت فدارسیون کشتی با وزن کم کردن کشتی گیران رده پایه نونهالان و نوجوان مخالف است و ریاست فدراسیون بارها در مصاحبه‌های مختلف در این زمینه هشدار داده بود، کشتی گیرانی که در رقابت‌های استعدادهای برتر وزن کم کرده‌اند به این اردو دعوت نمی‌شوند و با مربیان آن ها نیز برخورد خواهد شد.

مهربان تأکید کرد: اگر تخلفات صورت گرفته از سوی مربیان در این زمینه بالا باشد یا تکرار شود، قطعا مدت زمانی از فعالیت در مربیگیری محروم خواهند شد تا دیگر شاهد وزن کم کردن کشتی گیران در رده های پایه نباشیم.

انتهای پیام/


برچسب ها: کشتی‌گیرانی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha