قالیباف: وزارت تعاون ظرفیت یک دولت متمرکز و کوچک را دارد

۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲:۲۱
کد خبر: ۴۴۸۰۷۵۵
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: توقع مجلس از آقای مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این است که با سابقه اجرایی و آشنایی که با همه این حوزه‌ها دارند، کارنامه خوبی مخصوصاً برای قشر محروم و مناطق محروم داشته باشند.

خبرگزاری میزان -محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 27 مهرماه) مجلس شورای اسلامی پس از رأی اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ان‌شاء الله آقای مرتضوی به اعتماد مجلس با تلاش و کار خود پاسخ دهد. این وزارتخانه خود ظرفیت یک دولت متمرکز و کوچکی را دارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: ان‌شاء الله ایشان در بخش‌های مختلف از جمله بخش اقتصاد، تعاون، رفاه، محرومیت زدایی، آسیب‌های اجتماعی، رسیدگی به طبقه آسیب‌پذیر و در امورات اجتماعی بتوانند موفق باشند.

وی تصریح کرد: توقع مجلس از ایشان این است که با سابقه اجرایی که دارند و آشنایی که با همه این حوزه‌ها دارند، ان شالله کارنامه خوبی مخصوصاً برای قشر محروم و مناطق محروم داشته باشند.

در جلسه علنی امروز مجلس صلاحیت و برنامه های سیدصولت مرتضوی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت سیزدهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در نهایت رئیس مجلس شورای اسلامی در این نشست نتیجه رأی نمایندگان به وزیر پیشنهادی را قرائت کرد که براساس آن نمایندگان مجلس با 176 رأی موافق، 64 رأی مخالف، 13 رأی ممتنع و 5 رأی باطله از مجموع 258 آرای مأخوذه، تصدی وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به مرتضوی سپردند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha