نشست مهم رییس فدراسیون فوتبال با رییس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای AFC

۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳:۰۰
کد خبر: ۴۴۷۹۷۱۱
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
رییس فدراسیون فوتبال با رییس کمیته صدور مجوز حرفه ای کنفدراسیون فوتبال دیدار و گفتگو کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال امروز در کوالالامپور با ماهاجان، رییس کمیته صدور مجوز حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار و درباره مباحث مرتبط با کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال و باشگاههای ایرانی گفتگو کرد.

در این نشست رییس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای آسیا عنوان کرد: تلاش فدراسیون فوتبال ایران میبایست بر این منوال باشد که ریسک مجوز حرفه‌ای در آن به حداقل برسد. موضوع تشکیلات اداری در اینباره از اهمیت فراوانی برخوردار بوده، به شکلی که در گذشته برخی پاسخ های مدنظر کنفدراسیون دریافت نمی شده است.

رییس فدراسیون فوتبال ایران ضمن تاکید بر رفع نقایص مورد نظر AFC اعلام کرد که از سه شنبه هفته آینده فدراسیون فوتبال ایران و باشگاههای کشورمان آماده حسابرسی از سوی کنفدراسیون و رکن صدور مجوز حرفه ای بوده و این ارتباط به صورت تنگاتنگ و برخط در تمامی روزهای هفته به انجام خواهد رسید.

در این نشست تاج همچنین گزارشی درباره روند تسویه های مالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مطرح کرده و از گام های مثبت این دوباشگاه در جهت حل این مشکل خبر داد.

در همین حال ماهاجان گفت: در صورت عدم رفع مشکل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در سال جاری، موضوع از حیطه رکن صدور مجوز حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا خارج شده و در اختیار کمیته های انضباطی و اخلاق ای اف سی قرار می گیرد. وی علاوه بر این دربار ه مبحث مالکیت دو باشگاه و مباحث مرتبط با آن پرسش هایی را مطرح کرد که مقرر گردید در زمان مربوطه پاسخ لازم داده شود.

گفتنی است، روز گذشته با اعتراض فدراسیون فوتبال ایران به مصوبه کمیته صدور مجوز حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا، مدت تعلیق یکساله آینده کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال ایران به دو ماه کاهش یافته بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha