مطهری: یک فوتبال ناب را از نساجی مشاهده کردید/ 11 گلادیاتور می‌خواهم که درون زمین بجنگند

۲۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۰:۰۰
کد خبر: ۴۴۷۳۷۳۹
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: امیدوارم در آینده هم تیممان به روزهای خوب خود برسد و هم کادر فنی تیم ملی بازیکنان ما را زیر ذره‌بین داشته باشد.

خبرگزاری میزان - حمید مطهری در نشست خبری پس از دیدار نساجی مازندران مقابل گل‌گهر سیرجان اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*بازی سختی را برابر گل گهر داشتیم من دیروز هم گفته بودم برابر گل گهر کار سختی داریم. هر چند امروز پیروز میدان بودیم، اما تیم امیر قلعه نویی قابل احترام است. ما در ادامه بازی هم روند بازی خود را تغییر دادیم تا بتوانیم به خوبی تیم گل گهر را مهار کنیم. دفاع را با 5 نفر تشکیل دادیم و بازی را به آن شکلی که خودمان می خواستیم بازی را کنترل کردیم. و یک فوتبال ناب را از نساجی درون زمین مشاهده کردید.

*من قبل از بازی به بازیکنانم گفتم من امروز 11 گلادیاتور می‌خواهم که درون زمین بجنگند و 9 بازیکنی هم که روی نیمکت بودند جانشین گلادیاتورها بودند. دست تک تک بازیکنانم را می بوسم که بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و نشان دادند لایق بهرین ها هستند.

*بازی امروز ما برابر گل گهر بسیار جنگنده و خوب بود، ضمن اینکه تیم امیر قلعه‌نویی هم بسیار هوشمند و خلاق بازی می‌کرد و این نشان‌دهنده این است که بیهوده صدرنشین لیگ برتر نبودند.

*همیشه سعی کرده‌ام حقیقت را بگویم و سلطانی که داور امروز بود بسیار خوب قضاوت کرد و عملکرد خوبی را داشت، نه به این دلیل که امروز پیروز میدان شده‌ایم بگویم داوری خوب بوده است، ما در آزادی برابر استقلال هم که 3 گل خوردیم و نتیجه بازی را واگذار کردیم بعد از بازی از داور تعریف کردم و حقانیت موضوع را گفتم.

*امروز هم چند صحنه‌ای در درون زمین اتفاق افتاد که به نظر من طبیعی است. اشتباهات کوچک داوری همیشه در فوتبال بوده، چه برای نساجی چه برای گل گهر، اما چیزی که مهم است اشتباهات داوری امروز بازی را از ریتم اصلی خود نینداخت و 6 دقیقه وقت اضافه هم که در پایان نیمه دوم گرفته شد، نرمال بود.

*نیمکت‌نشینی مسعود شجاعی؟ مسعود یکی از بزرگان تیم نساجی است و به من خیلی کمک می‌کند. او نه تنها یک بازیکن بزرگ بلکه یک جنتلمن است. شرایط بازی امروز به گونه‌ای بود که ترجیح دادم، امروز روی نیمکت قرار بگیرد و بازی نکند. مسعود بازیکنی است که جام جهانی را دیده و از این حیث به تیم ما خیلی کمک می‌کند.

*از کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خواهش می‌کنم بازیکنان نساجی را ببیند. نه تنها برای اینکه امروز فقط برابر گل گهر پیروز شده‌ایم، بلکه عملکرد تمام بازیکنان در زمین قابل رویت است. امروز تیم نساجی از علیرضا حقیقی که درون دروازه بود تا خط حمله عملکرد بسیار خوبی را داشت و نشان داد که جنگندگی درون زمین یعنی چه. من امیدوارم در آینده هم تیممان به روزهای خوب خود برسد و هم کادر فنی تیم ملی بازیکنان ما را زیر ذره‌بین داشته باشد.

انتهای پیام/


برچسب ها: نساجی حمید مطهری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *