توافق دو وزارتخانه برای جذب قهرمانان/ انتخاب ۳ عضو جدید شورای برون مرزی

۲۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۴:۲۵
کد خبر: ۴۴۷۳۶۷۲
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
وزارتخانه‌های ورزش و جوانان و آموزش و پرورش برای جذب قهرمانان به توافق رسیدند.

خبرگزاری میزان - به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدحمید سجادی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه بین وزارت ورزش و جوانان و وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: طی توافقی که بین آموزش و پرورش و وزارت ورزش و جوانان منعقد شد قهرمانان هر رشته که مشمول قانون سرباز قهرمان هستند می توانند جذب آموزش و پرورش می شوند و سقفی برای این جذب قهرمانان وجود نخواهد داشت و قهرمانانی که تمایل دارند می توانند به شکل دبیر ورزش فعالیت کنند.

وی افزود: تمایل ما این است که قهرمانان ما بتوانند در امر آموزش حضور پیدا کنند و در استعدادیابی کمک حال وزارت ورزش باشند و آن چیزی که در تیم‌های ملی یاد گرفته اند را در اختیار دانش آموزان علاقه من به ورزش بگذارند. قهرمانان ما می توانند حلقه وصل خوبی بین دانش آموزان و وزارت ورزش باشند و استعدادها را شناسایی کنند. این یک اتفاق بسیار بزرگ و خوب است که با همکاری معاونت های دو وزارتخانه انجام شد.

با رای‌گیری روسای فدراسیون‌های ورزشی سه عضو جدید شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان انتخاب شدند

در این رای‌گیری که امروز در جریان نشست مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، سیدحسن طباطبایی، حسین ثوری و عباس اورسجی روسای فدراسیونهای کاراته، بوکس و کبدی برای یک سال به عنوان سه عضو جدید شورای برون مرزی انتخاب شدند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha