آغاز رقابت‌های جهانی تیراندازی مصر از فردا؛ جوانان پشت خط آتش

۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱:۰۰
کد خبر: ۴۴۷۲۵۶۵
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان از فردا به میزانی مصر آغاز می‌شود.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان از فردا (پنجشنبه 21 مهر ماه) در رده جوانان آغاز می‌شود. این رقابت‌ها به میزبانی قاهره مصر در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان تا 3 آبان ماه برگزار می‌شود. این رویداد نخستین مرحله مسابقات توزیع سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس از طریق مسابقات جهانی محسوب می‌شود که چهار تیرانداز نخست هر ماده جواز حضور در المپیک را کسب خواهند کرد.

ایران با ۱۹ تیرانداز ( ۱۳ نفر در بزرگسالان و ۶ نفر جوانان) راهی این رقابت‌ها خواهد شد. در رده بزگسالان مهیار صداقت، پوریا نوروزیان، امیر محمد نکونام، نجمه خدمتی، الهه احمدی، فاطمه کرم زاده و فاطمه امینی در رشته تفنگ و جواد فروغی، سجادپورحسینی، محمد رسول عفتی، گلنوش سبقت‌الهی، هانیه رستمیان و مینا قربانی نیز در تپانچه عازم این رقابت‌ها خواهند شد.

همچنین در رده جوانان محمد امین رهسپار، ثمین غلامی رضایی، فاطمه کبیری، ساینا تیموری و آرمینا صادقیان در تفنگ و شایان تمدن در تپانچه اسامی نمایندگان ایران در قهرمانی جهان است.

*برنامه مسابقات در روز نخست، پنج شنبه ۲۱ مه به شرح زیر است:

مقدماتی تفنگ ۵۰ متر مردان جوان شروع از ساعت 12:15 (امین رهسپار نماینده کشورمان در این ماده هستند)
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر زنان جوان شروع از ساعت 13:45 (ثمین غلامی رضایی، فاطمه کبیری، ساینا تیموری و آرمینا صادقیان نمایندگان کشورمان در این ماده هستند)
مقدماتی و فینال تپانچه ۲۵ متر تیمی زنان جوان شروع از ساعت 12:30
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر میکس تیمی جوانان شروع از ساعت 16

انتهای پیام/


برچسب ها: تیراندازی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *