راهنمای عمل مدیران در تکمیل سامانه در راستای اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان ابلاغ شد

۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰:۲۶
کد خبر: ۴۴۷۲۳۱۹
معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع بخشنامه «راهنمای عمل مدیران در تکمیل سامانه در راستای اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان» را ابلاغ کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع بخشنامه «راهنمای عمل مدیران در تکمیل سامانه در راستای اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان» را ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است: به‌منظور اجرای قانون نظام رتبه‌بندی معلمان و پیرو شیوه‌نامه ارسالی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع به پیوست راهنمای عمل مدیران در ارتباط با سامانه رتبه‌بندی معلمان و صورت جلسات گزارش دلالت شایستگی‌های تخصصی و حرفه‌ای ویژه همکاران مشمول رتبه‌بندی ارسال می‌شود.

با عنایت به لزوم تسریع در اجرای قانون مذکور مقتضی است، دستور فرمایید در اسرع وقت راهنما و صورت جلسات جهت اطلاع و اقدام در اختیار مدیران ارشد، میانی و پایه مدیران مدارس تمامی دوره‌های تحصیلی قرار گیرد، به‌نحوی‌که براساس مراحل معین‌شده در راهنما پس از ثبت گزارش دلالت شایستگی‌های تخصصی و حرفه‌ای همکاران توسط گروه‌های آموزشی راهبران آموزشی شورای مدرسه انجمن اولیا و مربیان ستاره تربیتی مدرسه مدیران مرتبط از روز چهارشنبه بیستم مهرماه با مراجعه به سامانه جامع منابع انسانی مستندات بارگذاری شده در سامانه رتبه‌بندی را بررسی و نسبت به ثبت گزارش در خصوص شواهد رفتاری همکاران در سامانه اقدام نمایند.

شایان‌ذکر است، پس‌ازاین مرحله، گزارش مدیران توسط ارزیابان حرفه‌ای بررسی و نتیجه جهت اعطای رتبه به مشمولان به هیئت‌های ممیزه ارجاع خواهد شد.

بخشنامه «راهنمای عمل مدیران در تکمیل سامانه در راستای اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان» را ازاینجا مشاهده نمایید.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha