گل‌محمدی: باید منافع پرسپولیس در نظر گرفته شود/ داور‌ خطاها را به نفع سپاهان می‌گرفت

22:25 - 15 مهر 1401
کد خبر: ۴۴۶۶۶۸۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی تقریباً متعادل بود، اما داور یکسری از خطاها را راحت به سود سپاهان می‌گرفت.

خبرگزاری میزان - یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از تساوی تیمش مقابل سپاهان اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*بازی خوبی را انجام دادیم. روند خوبی در این بازی داشتیم. در نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم. بازی مالکانه‌ای انجام دادیم و روند خوبی در نیمه اول داشتیم.

*پاس‌های خوبی در نیمه اول دادیم. حتی به دروازه سپاهان هم رسیدیم، اما موفق نشدیم به گل برسیم. از فضای پشت دفاع سپاهان استفاده کردیم. نیمه خیلی خوبی در نیمه اول داشتیم. از ضربات ایستگاهی خیلی خوب استفاده کردیم.

*وقتی به پشت دفاع سپاهان می‌رسیدیم لحظه‌ای که باید پاس خوب می‌دادیم مشکل داشتیم. بازی تقریباً متعادل بود، اما داور یکسری از خطاها را راحت به سود سپاهان می‌گرفت. روی 3 ایستگاهی به حریف بازی را دادیم و سپاهان در این بخش خوب موقعیت داشت؛ البته کلا بازی کم موقعیتی بود و با توجه به شرایط بازی نتیجه عادلانه بود.

*وقفه‌ ایجاد شده در لیگ و کسب یک باخت و یک مساوی پس از آن؟ ما در لیگ روند خوبی داشتیم. بردهای پشت هم به دست آوردیم. در تعطیلی لیگ ما 6 بازیکن در تیم ملی داشتیم. برخی از روزها کلا 12 یا 13 نفر در تمرینات بودیم. از نظر هماهنگی به مشکل خوردیم و خوب تمرین نکردیم. از نظر زمین تمرین چند هفته‌ای است که اذیت می‌شویم و آن کیفیتی که باید داشته باشیم نداریم. بارها برای زمین تمرین مناسب درخواست کردیم، اما هنوز اتفاقی رخ نداده است.

*لیگ ما فشرده است و همه تیم ها به شرایط خوبی رسیدند. اگر جدول را ببینید 8 تیم نزدیک به هم هستند و این نشان دهنده کیفیت خوب تیم هاست. باید خودمان را قوی‌تر کنیم، اما امکاناتی هم لازم است که باید فراهم شود.

*دعوت از 5 بازیکن پرسپولیس به اردوی تیم ملی برای ریکاوری؟ من با کی‌روش در این باره حرف زدم. قرار شده در برنامه های هفتگی 3 روز را به اردوی تیم ملی بروند، اما برای بازی بعد 6 روز زمان داریم و با 2 روز کاری نمی شود کرد. دوست داریم وضعیت تیم ملی خوب باشد اما با توجه به تغییراتی که در کادرفنی تیم ملی پیش آمده فرصت کمی برای آماده سازی تیم ملی وجود دارد. این آمادگی را برای کمک به تیم ملی نشان دادیم اما باید منافع پرسپولیس هم در نظر گرفته شود؛ البته تعامل خوبی با تیم ملی داریم.

*درگیری سروش رفیعی و بازیکن سپاهان؟ من بیرون بودم و این صحنه را ندیدم. در رختکن هم چیزی به من نگفتند. این مسائل کوچک را بزرگ نکنید.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *