رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

ابطال بیش از ۳ هزار و چهارصد کارت سوخت متخلف در استان هرمزگان

19:20 - 14 مهر 1401
کد خبر: ۴۴۶۵۶۰۶
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از ابطال بیش از ۳ هزار و چهارصد کارت سوخت متخلف و دخیل در امر قاچاق از ابتدای امسال خبر داد.

خبرگزاری میزان - سومین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان هرمزگان به ریاست مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری این استان و با حضور اعضا در بندرعباس برگزار شد.

مجتبی قهرمانی در جریان این نشست با تأکید بر اینکه دادگستری استان هرمزگان در راستای وظایف ذاتی خود برای حفاظت از امنیت عمومی و صیانت از منابع ملی اجازه هیچ گونه فعالیت سودجویانه توسط قاچاقچیان سوخت را نخواهند داد، به تشریح بخشی از دستاوردهای قرارگاه عملیاتی مقابله و پیشگیری از قاچاق سوخت در استان هرمزگان پرداخت.

وی در این زمینه عنوان کرد: با توجه به مأموریت‌های ابلاغی از سوی قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت استان و در نتیجه همکاری بسیار خوب استانداری هرمزگان و اشراف اطلاعاتی ضابطین، از ابتدای امسال علاوه بر پیشگیری در میدان، در خصوص اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در حوزه پخش نیز اقدامات قابل توجهی انجام شده است.

قهرمانی در ادامه افزود: در نتیجه تدابیر اتخاذ شده از ابتدای امسال ۳ هزار و چهارصد و چهل و چهار کارت سوخت متخلف که در برای قاچاق مورد استفاده قرار می گرفتند شناسایی و ابطال شده است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین از راه اندازی دو سامانه سیپاد و سپهتن به منظور جلوگیری از قاچاق سوخت در استان هرمزگان نیز خبر داد و گفت: این سامانه ها مورد حمایت دستگاه قضایی است و ضرورت دارد همه دستگاه های متولی برای عملیاتی کردن و اجرای کامل آن برنامه ریزی داشته باشند.

انتهای پیام/


برچسب ها: کارت سوخت

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *