427 زندانی با تلاش ستاد دیه استان اصفهان آزاد شدند

۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷:۰۰
کد خبر: ۴۴۶۴۹۸۱
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: در شش ماهه اول سال جاری با تلاش ستاد دیه 427 نفر از زندانیان مالی و جرایم غیرعمد با بدهی یکصد و نود و چهار میلیارد تومان از زندان‌های استان آزاد شدند.

خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین اسدالله جعفری در حاشیه جلسه ستاد دیه استان اصفهان بیان کرد: در شش ماهه اول سال جاری با تلاش ستاد دیه 427 نفر از زندانیان مالی و جرایم غیرعمد با بدهی یکصد و نود و چهار میلیارد تومان از زندان‌های استان اصفهان آزاد شدند.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان تاکید کرد: بیش از 90 میلیارد تومان از این مبلغ مربوط به گذشت شاکی، بیش از 52 میلیارد تومان مربوط به پذیرش اعسار زندانیان و بیش از 38 میلیارد تومان مجموع کمک های خیرین و تسهیلات ستاد دیه بوده است.

وی در ادامه ضمن تشکر از مردم نیکوکار و نوع‌دوست استان که همواره در امور خیر و دستگیری از نیازمندان بویژه مددجویان زندان پیشتاز بوده اند، گفت: از شکات و خواهان‌های پرونده‌های مربوطه که طلب خود را بخشیدند به صورت ویژه تشکر می‌کنم.

حجت الاسلام والمسلمین جعفری اظهار کرد: از این 427 نفر حدود 405 زندانی مرد و 22 زندانی زن بوده‌اند.

گفتنی است؛ در جلسه امروز این ستاد نیز پرونده 49 نفر با بدهی بالغ بر 34 میلیارد تومان، بررسی و تصمیماتی در خصوص نحوه کمک به ایشان اتخاذ شد.

انتهای پیام/


برچسب ها: اصفهان زندانی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *